Інтерфакс-Україна
07:51 10.12.2019

Лідери "нормандської четвірки" підтримують оновлений план із розмінування на Донбасі - комюніке

1 хв читати
Лідери "нормандської четвірки" підтримують оновлений план із розмінування на Донбасі - комюніке

Лідери країн "нормандської четвірки" (Україна, Німеччина, Франція, РФ) підтримують оновлений план із розмінування на сході України.

"Вони підтримають розробку та здійснення оновленого плану з розмінування на основі рішення Тристоронньої контактної групи про протимінну діяльність від 3 березня 2016 року", - йдеться в комюніке, розміщеному на офіційному сайті Офісу президента України за підсумками зустрічі "нормандської четвірки" в Парижі у вівторок уночі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угорщина та Україна формалізували угоду щодо прав угорської громади Закарпаття – Мадяр

Двоє людей постраждали внаслідок атаки російських дронів на Миколаїв

Важкопоранена, яка постраждала внаслідок ворожої атаки минулої ночі Сумщини, померла в лікарні

У США оприлюднили дані щодо понад 120 фінансованих біолабораторій у більш ніж 30 країнах

В уряді обговорили підтримку прифронтових територій – Офіс президента

МВФ та Україна погодили перегляд програми розширеного фінансування – Свириденко

Сибіга: всі 27 країн ЄС схвалили позицію щодо відкриття першого переговорного кластера для України

Міносвіти затвердило програму профільної середньої освіти за професійним спрямуванням

Росіяни атакували ферму на Сумщині, поранені п'ятеро працівників і загинула худоба

Зеленський: Відкриття першого переговорного кластера з ЄС матиме важливе політичне значення для України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА