Інтерфакс-Україна
08:35 05.12.2019

Двоє людей стали жертвами стрілка на військовій базі США в Перл-Харборі

1 хв читати
Двоє людей стали жертвами стрілка на військовій базі США в Перл-Харборі

Об'єднана база ВМС США Перл-Харбор - Хікем знову відкрита після інциденту зі стріляниною на військово-морській верфі, повідомила влада бази.

За поширеною нею інформацією стрілянину по цивільних працівниках верфі влаштував один з матросів, троє людей отримали поранення, пізніше двоє з них померли, стан третього пораненого оцінюється як стабільний і його життю нічого не загрожує.

Стрілок наклав на себе руки.

Білий дім повідомив, що "президент був поінформований про стрілянину ... і продовжує стежити за ситуацією".

Раніше повідомлялося, що база була закрита після того, як близько 14:30 середи за місцевим часом надійшла інформація про стрілянину на верфі.

Поки стосовно мотивів стрілка не повідомляється. Представник бази зазначив, що ведеться розслідування.

На базі Перл-Харбор - Хікем розміщені ВМС і ВПС США.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти розстріляли українського військовополоненого у Свято-Покровському Донецької області - DeepState

ПС ЗСУ: Зафіксовано влучання 57 ворожих БпЛА у 13 локаціях минулої ночі

Удари РФ по енергетиці залишили без світла споживачів в чотирьох областях – Міненерго

Обшуки проходять у нардепа Скороход, НАБУ заявило про викриття злочинної групи

Держкомтелерадіо додало 6 книжок до переліку антиукраїнських видань у листопаді

Бійці ГУР за два тижні знищили 8 ворожих цілей у Криму, зокрема бомбардувальник та радари

На Бессарабському ринку завершують підготовку до запуску гастрономічного проєкту "Бессарабка. Ринок їжі" - ЗМІ

Загинула дитина і троє людей постраждали внаслідок ворожих ударів у Дніпропетровській області

Сили безпілотних систем уразили за добу 1234 ворожі цілі

Генштаб зафіксував впродовж доби 167 бойових зіткнень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА