Інтерфакс-Україна
12:47 26.11.2019

Бойовики продовжують обстрілювати позиції ЗСУ з боку ділянки розведення сил "Петрівське", військові поки що вогню не відкривають

2 хв читати
Бойовики продовжують обстрілювати позиції ЗСУ з боку ділянки розведення сил "Петрівське", військові поки що вогню не відкривають

Українська сторона Спільного центру з контролю та координації (СЦКК) питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін на Донбасі повідомляє, що бойовики у вівторок продовжують провокувати українські війська, обстрілюючи їхні позиції з вогневих точок, розміщених у безпосередній близькості від ділянки розведення сил і засобів №3 "Петрівське".

"Як уже повідомлялось, сьогодні вранці, 26 листопада, російські найманці здійснили обстріл зі своїх позицій в районі Петрівського з АГС по наших позиціях поблизу Старогнатівки. Але таких обстрілів із початку доби вже здійснено три - із застосуванням автоматичних гранатометів та великокаліберних кулеметів - з 06.40 до 06.45, 09.16 - 09.25 та 09.30 - 09.50", - йдеться в повідомленні СЦКК, розміщеному близько полудня вівторка на сторінці прес-центру ООС у соцмережі Facebook.

До цього повідомлення Українська сторона СЦКК долучила карту зазначеної місцевості зі схематичними позначеннями скоєних бойовиками обстрілів, а також напрямків, звідки їх було здійснено.

"Як видно зі схеми, російські окупанти продовжують вести вогонь у безпосередній близькості до меж ділянки розведення. Розрахунок збройних формувань Російської Федерації очевидний. Спровокувавши вогонь у відповідь, вони сподіваються на те, що наші захисники влучать по ділянці розведення №3 "Петрівське". Об'єднані сили поки що вогонь у відповідь не відкривають, але готові до адекватних дій", - наголошується в інформації Української сторони СЦКК.

Також у повідомленні зазначається, що провокація з боку бойовиків відбувається напередодні зустрічі Тристоронньої контактної групи (ТКГ) у Мінську.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ще двох дітей вдалося повернути з ТОТ Херсонщини – ОВА

Макрон та Мерц приєднаються до Зеленського у Лондоні у понеділок

Молдова звернулась по екстрену енергетичну допомогу до Румунії через атаки на енергосистему України – ЗМІ

Італія надасть EUR30 млн на відбудову Одеської дитячої лікарні

В Херсоні без світла та тепла 40 тис. абонентів, влада шукає можливості децентралізованого теплопостачання

Ліквідовано наслідки ворожих обстрілів у трьох районах на Київщині – ДСНС

Атакований СБУ танкер "тіньового флоту" Kairos сів на мілину в територіальних водах Болгарії – ЗМІ

Американці та українці узгодили рамки безпекових домовленостей та обговорили необхідні засоби стримування для підтримання тривалого миру – Держдеп

Заступник Рубіо різко розкритикував країни ЄС після зустрічі в НАТО, а Маск закликав розпустити Євросоюз

Нічний обстріл РФ змусив три АЕС України зменшити потужність, а ЗАЕС на 30 хв втратила зв’язок з мережею – МАГАТЕ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА