19:50 22.11.2019

CБУ в Івано-Франківській області запобігла вивезенню за кордон товарів військового призначення

1 хв читати
CБУ в Івано-Франківській області запобігла вивезенню за кордон товарів військового призначення

Співробітники Служби безпеки України в Івано-Франківській області блокували протиправну діяльність громадянина однієї з країн ЄС, який намагався вивезти в Європу товари військового призначення для бронетанкової техніки.

"У пункті пропуску "Шегині" Львівської митниці оперативники СБ України виявили в автомобілі під керуванням іноземця дизельний двигун, який використовується для комплектування бойових бронемашин. Орієнтовна вартість обладнання, що вивозили з приховуванням від митного контролю та без відповідних дозвільних документів, становить майже 400 тис. грн", - повідомляє прес-центр СБУ Івано-Франківської області на сторінці у Facebook.

Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за фактом вчинення іноземцем злочинів, передбачених ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 333, ч. 3 і ч. 4 ст. 358 Кримінального кодексу України.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру в скоєнні кримінальних злочинів.

Слідчо-оперативні заходи тривають.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Добропіллі загинула працівниця "Нової пошти"

У Хмельницькому заарештували двох чоловіків, які напали на працівника ТЦК

Військовий тероборони Одеси організував схему заробітку на ухиленні від мобілізації за психіатричними діагнозами

Федоров оголосив про запуск в "Дії" бета-тесту цифрового дозволу на зброю

Майже 2 тис. га української землі вигоріло за вихідні - ДСНС

Завершено розслідування справ щодо корупції на Укрзалізниці, в яких фігурують колишній радник ОП Шило та нардеп Бондар

Сирський: У призначенні командирів корпусів пріоритет надано молодим, перспективним офіцерам, які вже мають достатній бойовий досвід

Укргідрометцентр попереджає про сильні пориви вітру і дощі в Карпатах і Закарпатті

Командир військової частини з Київщини незаконно оформив бойові виплати на понад 7 млн грн

СБУ викрила в Черкасах колишніх комуністів, які закликали захопити всю Україну

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА