Інтерфакс-Україна
21:34 18.11.2019

Глава МЗС Німеччини скасував поїздку на лінію розмежування через погані погодні умови

1 хв читати
Глава МЗС Німеччини скасував поїздку на лінію розмежування через погані погодні умови

Глава міністерства закордонних справ Німеччини Гайко Маас скасував заплановану поїздку на лінію розмежування на сході України.

Як повідомляє з посиланням на Міністерство закордонних справ Німеччини видання Deutsche Welle, поїздку Мааса на Донбас було скасовано через складні погодні умови.

Очікувалося, що Маас прибуде до Харкова увечері 18 листопада, а вранці 19 листопада вертольотом вирушить на лінію розмежування, однак через сильні тумани в аеропорту Харкова скасували і затримали велику кількість рейсів.

Як повідомлялося, Маас прибуде в Україну для підготовки майбутнього саміту в "нормандському форматі". У нього заплановані зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським, прем'єр-міністром Олексієм Гончаруком та головою українського МЗС Вадимом Пристайком.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

"Мадяр" показав вибухові удари по Рязанському НПЗ і меткомбінату в Алчевську

У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби

РФ продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, пошкоджено інфраструктуру

Поліцейський постраждав унаслідок атаки ворожих безпілотників Запоріжчини

У неділю очікується відключення е/е від 3 до 4 черг для споживачів у всіх регіонах України

Зеленський разом із переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА