Інтерфакс-Україна
14:30 08.11.2019

Бойовики зірвали розведення на ділянці Петрівське-Богданівка

1 хв читати
Бойовики зірвали розведення на ділянці Петрівське-Богданівка

Бойовики зірвали процес розведення сил та засобів на ділянці Богданівка-Петрівське на лінії розмежування, повідомляє прес-штаб Операції об'єднаних сил.

"Сьогодні, 8 листопада, о 12:00, українська сторона готова була розпочати практичний процес розведення сил та засобів на ділянці №3, що в районі населених пунктів Богданівки та Петрівського Донецької області", - йдеться у повідомленні.

В ООС поінформували, що повідомлення про готовність до розведення сьогодні, 8 листопада, від ворожої сторони не було.

"У такий спосіб противник зірвав не лише процес розведення, а й укотре порушив міжнародні домовленості", - зазначили в ООС.

Як повідомлялося, вранці 8 листопада командувач Операції об'єднаних сил (ООС) Володимир Кравченко заявив, що українська сторона готова розпочати 8 листопада о 12:00 розведення сил та засобів на ділянці Богданівка-Петрівське (Донецька область) на лінії розмежування за умови дзеркальних дій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог атакував Київщину дронами та ракетами, поранено троє людей – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 180 ворожих атак - Генштаб

Бельгія та ЄС домовилися продовжити обговорення використання заморожених російських активів на засіданні Ради 18 грудня

"Укрзалізниця" змінює маршрути пасажирських поїздів через обстріл у Фастові

Ворог просунувся у трьох населених пунктах на Донеччині

Узгодили рамки домовленостей у сфері безпеки та розглянули "Програму майбутнього розвитку" — Умєров про 6-ту зустріч з делегацією США

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

УЗГОДИЛИ РАМКИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА РОЗГЛЯНУЛИ "ПРОГРАМУ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ" – УМЄРОВ ПРО 6-ТУ ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

СПРАВЖНІЙ ПОСТУП У ДОСЯГНЕНІ МИРНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОСІЇ – УМЄРОВ ПРО ПІДСУМКИ 6-Ї ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКІ ПЕРЕГОВОРИ ПРОДОВЖАТЬСЯ У СУБОТУ – СЕКРЕТАР РНБО УМЄРОВ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА