Інтерфакс-Україна
17:39 07.11.2019

Україна готова виконувати вимоги з розведення сил на ділянці Богданівка-Петрівське з 12:00 8 листопада після верифікації режиму тиші - начгенштабу ЗСУ

1 хв читати
Україна готова виконувати вимоги з розведення сил на ділянці Богданівка-Петрівське з 12:00 8 листопада після верифікації режиму тиші - начгенштабу ЗСУ

Начальник Генерального штабу Збройних сил України Руслан Хомчак зазначає, що після верифікації у четвер режиму дотримання тиші на ділянці розведення сил Богданівка-Петрівське на лінії розмежування українська сторона готова о 12:00 8 листопада приступити до виконання вимог із розведення, яке має відбуватися дзеркально.

"Там, де відвели, сьогодні обстрілів немає. Війська, які відійшли, готові до реагування на всі ситуації. Також сьогодні ми були в районі Петрівського, яке нам непідконтрольне зараз, це між Петрівським і Богданівкою. Сім днів тиші вчора якраз минуло, сьогодні зроблено всі заяви, відбувається верифікація, і із завтрашнього дня ми вже готові будемо виконувати ті вимоги, які є з розведення. Відповідно, це буде все дзеркально. О 12:00 завтра буде заява керівників, які за це відповідають, про початок заходів", - сказав він на брифінгу у четвер у Золотому, яке відвідав із представниками української влади та послами західних країн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Франція відкриє консульство в Гренландії

Керівника фінслужби однієї з бригад на Запорізькому напрямку підозрюють у привласненні майже 10 млн грн - ДБР

Держсекретарю США доручили розробити пропозицію про купівлю Гренландії - ЗМІ

Рада призначила Наталуху головою Фонду держмайна

Міносвіти має передати всі заклади профосвіти в комунальну власність - Наталуха

До 9 років позбавлення волі засуджено ексректора Донецького медуніверситету - ВАКС

Уряд Іспанії затвердив угоду, яка дозволяє виготовити для України тактичний радар Lanza LTR-25

Домбровскіс: ЄС залишає за собою право використати росактиви, якщо РФ не сплатить Україні репарації

Служба освітнього омбудсмена отримала майже 2,3 тис. звернень та запитів у 2025 році

Прокуратура: у Вінниці підпільно виробляли фальшиві марки "Укрпошти", зокрема, серії "Русский военний корабль, иди …!"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА