Інтерфакс-Україна
08:17 04.10.2019

Трамп вважає, що може просити допомоги інших країн у справах про корупцію

2 хв читати
Трамп вважає, що може просити допомоги інших країн у справах про корупцію

Президент США Дональд Трамп заявив, що має повне право просити допомоги інших держав у розслідуванні справ, пов'язаних з корупцією.

"Як президент Сполучених Штатів, я маю абсолютне право, можливо, навіть обов'язок, розслідувати корупцію, і це включало б прохання або пропозицію іншим країнам допомогти нам!" - написав Трамп у Твіттері.

"Йдеться не про кампанію, а про корупцію в масовому масштабі!" - додав він.

Раніше в четвер Трамп заявив, що і Україні, і Китаю слід було б почати розслідування щодо діяльності колишнього віце-президента США Джо Байдена і підлеглих йому структур.

Згідно із заявою Трампа, сім'я Байденів "проводила махінації" в таких країнах, як Китай і Україна.

Трамп 25 липня намагався в телефонній бесіді переконати президента України Володимира Зеленського в необхідності почати розслідування щодо Хантера Байдена - сина колишнього віце-президента Джо Байдена.

Повідомлення про це передав своєму керівництву співробітник американської розвідки. Воно на вимогу конгресменів було передане їм для ознайомлення. Це повідомлення співробітника розвідки стало приводом для того, щоб в середу спікер палати представників США Ненсі Пелосі оголосила про рішення почати процедуру, мета якої - визначити, чи є підстави для оголошення імпічменту Трампу.

Раніше американські ЗМІ повідомляли, що на тлі цього скандалу увагу знову привернула поїздка в грудні 2013 році в КНР Байдена - тоді ще віце-президента США - і його сина Хантера: так, висловлювалися припущення, що син віце-президента використовував офіційну поїздку в особистих ділових інтересах.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга: Україна чекає реакції на атаку РФ від країн, які засудили начебто удар української сторони по резиденції Путіна

Зеленський та міністр оборони Британії обговорили питання додаткових засобів ППО та можливий режим діяльності британського контингенту

У Харківській області працюють 770 Пунктів незламності, ще 71 готовий до розгортання - Синєгубов

Посли ЄС схвалили процедуру посиленої співпраці для надання Україні фіндопомоги у 2026-2027рр на EUR90 млрд

Сибіга: переконаний, що будуть додаткові рішення щодо посилення ППО

"Укренерго" у суботу застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Міністр оборони Британії відвідав Дарницький район Києва

Семеро рятувальників зазнали поранень за добу, загинув медик – МВС

Пошкодження ТЕЦ у Києві не нові для енергетиків і підлягають більш-менш швидкому ремонту – 1-й заступник голови енергокомітету

Кличко: Ситуація в Києві через масовану атаку ворога на критичну інфраструктуру дуже складна, але контрольована

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА