Інтерфакс-Україна
06:55 11.09.2019

Нова символіка танкової бригади ЗС України в Кривому Розі

1 хв читати
Нова символіка танкової бригади ЗС України в Кривому Розі

Криворізька танкова бригада Збройних сил України має намір перейти на нову символіку, повідомила прес-служба бригади в Facebook.

"Нарукавний знак до парадного, парадно-вихідного і повсякденного обмундирування має вигляд геральдичного щита, оберненого назад вістря подібно розподіленого на чорне і зелене. Центральним елементом нарукавного знака є золоте висхідне стилізоване зображення лицаря, котрий спирається на меч, вписаний у вістря", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, вістряподобний поділ щита формує стилізоване зображення чорного шлика. Чорний колір за часів української революції 1917-1921рр. був основним кольором повстанського руху, що вказує на почесне найменування бригади імені Костя Пестушка - отамана повстанської степової дивізії.

"Зображення лицаря вказує на спадковість танкових військ від важкої лицарської кінноти і виконано в кольорах властивих танковим військам Сухопутних військ збройних сил України. Колір і облямівка щита виконані в основних кольорах герба міста Кривий Ріг і вказують на почесне найменування бригади - "Криворізька". Щит прикрашений червоним кантом.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пожежа на складах та влучання в багатоповерхівку зафіксовані внаслідок атаки російських БпЛА в Одеській області - ОВА

Румунія приєднується до PURL і виділяє EUR 50 млн в рамках бюджету 2025 року

Посол США при НАТО: розвідувальні служби США і союзників скажуть чи відбулася ця атака насправді - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 142 ворожі атаки - Генштаб

В оточенні Макрона кажуть про відсутність доказів атаки на резиденцію Путіна – ЗМІ

Мінрозвитку за пів року запустить нову цифрову процедуру відкриття внутрішніх автобусних маршрутів

Камишін вийшов з наглядової ради "Укрзалізниці", Милованов – "Укроборонпрому"

МЗС України засудило святкування влаштовані окупантами в Маріупольському драмтеатрі

Росія саботує мирні переговори хибними заявами, це не поведінка країни, яка прагне миру - президент Молдови

Нацдепозитарій України замість Юдіна очолить його заступниця Адамовська

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА