14:21 20.08.2019

Мінрегіон посилює норми пожежної безпеки в готелях із 1 жовтня

2 хв читати
Мінрегіон посилює норми пожежної безпеки в готелях із 1 жовтня

 Оновлені державні будівельні норми (ДБН) щодо підвищення вимог пожежної безпеки в готелях набудуть чинності з 1 жовтня 2019 року, повідомила прес-служба заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Льва Парцхаладзе.

"…У нових нормах щодо проектування готелів ми передбачили низку сучасних рішень для посилення обов'язкової пожежної безпеки в них (у готелях - ІФ). Зокрема, вводимо можливість використання ефективних систем пожежогасіння тонкорозпиленою водою, а також сучасних систем раннього виявлення загроз та надзвичайних ситуацій. Норми почнуть діяти вже з жовтня", - наведено в повідомленні слова Парцхаладзе.

Згідно з оновленими нормами, системи пожежогасіння в готелях мають встановлювати відповідно до ДБН "Системи протипожежного захисту", а під'їзд пожежних машин до будівель слід передбачати згідно з нормами "Планування і забудова територій".

При цьому в ДБН встановлено вимоги до вогнестійкості будівель, а також кількості поверхів і площ протипожежних відсіків.

Норма також дозволяє розміщувати готелі на 1-3 поверхах громадських і житлових будівель I-III ступенів вогнестійкості за умови відокремлення їх у протипожежний відсік з окремими шляхами евакуації.

Зміни до ДБН "Готелі" розроблені фахівцями ПАТ "КиївЗНДІЕП".

Як повідомлялося, ДБН також містить рекомендацію щодо проектування підключення до швидкісного інтернету і телебачення в готельних номерах і місцях загального користування, про встановлення електронних систем доступу в нових і реконструйованих готелях, а також скасовує низку застарілих вимог.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Міжнародний кримінальний суд розслідує російські кібератаки на цивільну інфраструктуру України як можливі воєнні злочини

Сиріл Рамафоса переобраний президентом ПАР

Одна людина загинула та семеро поранені внаслідок обстрілів прикордонних громад Сумської області

Шмигаль прокоментував рішення G7 про конфіскацію активів РФ та виплату їй компенсацій

На фронті сталося 81 бойове зіткнення, з них 29 – на Покровському напрямку

Окупанти за добу завдали 6 ракетних та 38 авіаударів по Україні

Українська авіація та ракетні війська завдали ударів по 15 місцях скупчення противника

Посли ЄС у принципі домовилися про переговорні рамках вступу України до ЄС. Міжурядова конференція запланована на 25 червня

В Одесі відкрився Black Sea Security Forum, присвячений безпеці в регіоні

У G7 закликають до олімпійського перемир'я - комюніке

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА