Інтерфакс-Україна
14:30 01.08.2019

Зубко хоче продовжити займатися реформою децентралізації та енергоефективності

2 хв читати

Віце-прем'єр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко заявляє, що після завершення роботи в Кабінеті Міністрів має намір продовжити займатися реформою децентралізації та енергоефективності.

"Я для себе прийняв рішення до Верховної Ради не йти, і не пішов. Я зараз виконую місію, щоб максимально продовжити ті реформи, які ми розпочали. Це питання децентралізації та енергоефективності", - сказав Зубко в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" в четвер у Києві.

За його словами, наразі його команда в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства провела консультації з політичними силами, які пройшли до парламенту, про підходи до продовження розпочатих реформ, а також ухвалення необхідних законопроектів у відповідних сферах.

"Ми також запропонували своє бачення нової коаліційної угоди в частині наших реформ", - додав віце-прем'єр.

На уточнювальне запитання, як хто у подальшому Зубко має намір продовжувати супровід реформ, він відповів, що "після того, як зміниться уряд, думатимемо, що робити далі".

"Я більше менеджер, ніж політик... Я точно виконуватиму свою місію і в будь-якому статусі домагатимуся, щоб реформу децентралізації та енергоефективності було продовжено... Як це відбуватиметься – як експерт, політик - я не випущу це з свого поля зору", - зазначив Зубко, відповідаючи на запитання про подальшу політичну діяльність.

Що стосується повернення до приватного сектору, віце-прем'єр зазначив, що оскільки він прийшов у політику з бізнес середовища, йому імпонує, що за останні роки вдалося привнести у державний сектор проектний менеджмент. "Це класна історія, коли ти як менеджер маєш можливість створювати проекти на рівні країни", - сказав Зубко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ще 30 бригад залізничників долучаться до відновлення тепла у Києві - "Укрзалізниця"

У столиці розгорнуто додатковий теплопункт УЧХ

Домовлено продовження роботи на рівні команд під час наступного етапу консультацій у Давосі - Умєров

Зеленський: У нас є дані щодо об’єктів, по яких Росія робила розвідку, розвідку для ударів

Зеленський: Основна мішень для РФ - українська енергетика, в ремонтних бригадах зараз задіяно майже 58 тисяч працівників

Київська ОВА: Навчальний процес у школах області відновлять з 19 січня

Міністр закордонних справ Нідерландів назвав погрозу Трампа митами проти ЄС через Гренландію "шантажем"

"Укренерго" в понеділок застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

У Корюківському районі пошкоджено важливий енергооб’єкт, знеструмлено низку населених пунктів - "Чернігівобленерго"

Кулеба: У Києві тривають роботи з відновлення теплопостачання у 143 житлових будинках

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА