Інтерфакс-Україна
19:33 25.07.2019

Російські моряки з танкера Neyma вже в Молдові - Москалькова

1 хв читати
Російські моряки з танкера Neyma вже в Молдові - Москалькова

Уповноважений з прав людини в Росії Тетяна Москалькова заявила, що російські моряки із затриманого танкера Neyma перетнули кордон України з Молдовою.

"Як повідомила в телефонній розмові (з Москальковою) уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова, екіпаж російського танкера перетнув кордон Молдови, звідки вилетить до Росії", - повідомили в апараті Москалькової в четвер.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін передає державну нерухомість та арештовані обʼєкти в управлінні АРМА для розселення ВПО - Свириденко

DeepState: Сили оборони утримують позиції в більшій частині Гуляйполя, але подальша оборона міста стає вкрай складною через рельєф місцевості

Приїзд Трампа до Києва був би важливим сигналом для України й самого президента США - Мережко

Умєров за результатами роботи в США: Гарантії безпеки залишаються ключовою умовою для стійкого результату

Туск: Заява про участь США в гарантіях безпеки є успіхом, але до завершення переговорів ще далеко

Залужний продовжує відстоювати інтереси України на посаді посла у Великій Британії - радниця

PlayCity планує переглянути підхід до штрафів за порушення реклами на гральному ринку – керівник

Темпи просування окупантів на тижні суттєво уповільнились, переважно за рахунок сіверського напрямку – DeepState

Нацполіція повідомляє про викриття міжнародної мережі з легалізації коштів на понад EUR1,6 млн

Міненерго співпрацює з МВС над прогнозуванням наступних атак РФ на енергооб'єкти – Некрасов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА