Інтерфакс-Україна
19:27 14.07.2019

На Донбасі бойовики примусили місцевого жителя йти замінованою територією

1 хв читати
На Донбасі бойовики примусили місцевого жителя йти замінованою територією

На Донбасі бойовики незаконних збройних формувань змусили жителя Донецька йти замінованою територією, повідомив прес-центр Операції об'єднаних сил (ООС).

"13 липня увечері громадянин України, житель Донецька, 1949 року народження, після залякування російськими окупантами і, виконуючи їх указівки, був відправлений по замінованій ними ж місцевості в бік українських захисників з метою виявлення системи вогневих позицій на наших опорних пунктах", - йдеться в повідомленні на сторінці штабу в Фейсбук у неділю ввечері.

Зазначається, що цивільна особа не постраждала і наразі допущена до підконтрольних українським військовослужбовцям позицій.

"Це черговий доказ того, що бойовики не дотримуються жодних правил війни і жодних норм міжнародного гуманітарного права, а безпека людей не має для них ніякого значення", - підкреслили в штабі.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

14 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Трубу, якою росіяни проникали в Куп'янськ знищено Силами оборони України

Італія підтримала Бельгію у протидії плану ЄК щодо використання заморожених російських активів - ЗМІ

Стармер та фон дер Ляєн обговорили використання російських активів на користь України – ЗМІ

Опубліковано список громадян Білорусі, яких разом з п'ятьма українцями відпустили з в'язниць в Україну

Укрзалізниця повідомила про затримки й зміни в розкладі руху поїздів з Одеси внаслідок відсутності енергопостачання

Російський дрон влучив у багатоповерхівку в Сумах, попередньо без постраждалих – в.о. мера

Мінсільгосп США зменшив прогноз експорту зерна з України на 2,6 млн тонн

Сили оборони відбили з початку доби 146 ворожих атак - Генштаб

Розвідка Міноборони Великої Британії спростовує заяви російського командування про успіхи на фронті

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА