Інтерфакс-Україна
11:42 05.07.2019

Генпрокуратура просить заарештувати майно Ющенка в рамках справи про пособництво Януковичу в заволодінні Межигір'ям

1 хв читати
Генпрокуратура просить заарештувати майно Ющенка в рамках справи про пособництво Януковичу в заволодінні Межигір'ям

Слідчий Генеральної прокуратури України просить суд заарештувати майно третього президента країни Віктора Ющенка, повідомив керівник Управління спецрозслідування Генпрокуратури Сергій Горбатюк.

"У рамках розслідування кримінальнгоїпровадження за підозрою Ющенка в пособництві Януковичу в заволодінні Межигір'ям слідчий Генпрокуратури звернувся до суду з проханням накласти арешт на майно Ющенка", - сказав Горбатюк у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" в п'ятницю.

Він додав, що клопотання про накладення арешту до суду передано, але дату розгляду ще не призначено.

Раніше народний депутат України Сергій Лещенко повідомив про те, що Генпрокуратура повідомила Ющенку про підозру за ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України у справі про виведення резиденції "Межигір'я" з державної власності в 2007 році.

У Генеральній прокуратурі України підтвердили, що Ющенко підозрюється в заволодінні комплексом будівель і споруд резиденції "Межигір'я" і будинком в с.Нові Петрівці (Київська обл.), а також земельними ділянками загальною вартістю 540 млн грн.

Як повідомила агентству "Інтерфакс-Україна" прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган, 24 травня 2019 року під час досудового розслідування у кримінальному провадженні, відкритому 25 грудня 2015 року, було складено і відправлено письмове повідомлення про підозру Ющенку.

Ющенко підтвердив факт вручення підозри, але відкинув будь-які звинувачення і заявив про політичний підтекст цієї справи.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Чернігівській області 90% абонентів без світла через аварію в мережі - обленерго

Дві людини загинули внаслідок удару БпЛА по вантажівці в Ізюмі

Єврокомісія сприятиме доступу України до резерву кібербезпеки ЄС - Віркунен

ЄС має працювати над інструментами для визначення походження безпілотників - посол Швеції

Військовий омбудсмен: Військові не мають займатися мобілізацією, системі потрібна реформа

Поліція затримала організатора підпалів ресторанів у Чернігові

Сибіга у річницю Будапештського меморандуму: Україна більше не довіряє порожнім обіцянкам

Окупанти захопили майже 12 кв. км в районі Сіверська за добу, на інших напрямках не просувалися - DeepState

За "Хрест бойових заслуг" щомісяця виплачуватимуть 12 тис. грн - Мінсоцполітики

Зеленський обговорював з Кислицею питання перезавантаження ОП та перемовин з США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА