Інтерфакс-Україна
21:06 30.05.2019

Зеленський готовий відвідати Францію та Німеччину на запрошення лідерів цих країн

1 хв читати
Зеленський готовий відвідати Францію та Німеччину на запрошення лідерів цих країн

Президент України Володимир Зеленський на зустрічі з міністрами закордонних справ Франції Жаном-Івом Ле Дріаном та Гайко Маасом заявив про готовність відвідати ці країни на запрошення їхніх лідерів.

"Володимир Зеленський наголосив, що готовий відвідати Францію та Німеччину на запрошення лідерів цих країн", - повідомила прес-служба глави Української держави за підсумками зустрічі з міністрами в четвер у Києві.

Зеленський відзначив особливу роль Франції та Німеччини у врегулюванні ситуації на сході України, зокрема у рамках "нормандського формату".

"Хочу ще раз подякувати президентові Франції Еммануелю Макрону за вітання з перемогою на виборах і за зустріч ще до того, як я став президентом України. Хочу також подякувати німецькій стороні за те, що в мене була дуже предметна розмова з канцлером Німеччини Ангелою Меркель щодо вирішення пріоритетних завдань на сході України, припинення війни, виконання Мінських домовленостей", - сказав президент.

Учасники зустрічі обмінялися думками щодо передумов і подальших кроків для активізації переговорного процесу стосовно Донбасу. Зеленський зазначив, що його пріоритет - повернення всіх полонених українців.

У свою чергу глави зовнішньополітичних відомств Франції і ФРН відзначили прогрес, якого досягла Україна в розвитку співпраці з Європейським Союзом та НАТО, підтвердили готовність надалі сприяти в реалізації європейської та євроатлантичної політики України і проведенні реформ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль: Продовжуємо створювати умови для збільшення імпорту електроенергії державними компаніями

Київ має враховувати безпековий фактор при оновленні систем енерго- та теплозабезпечення - Сухомлин

Кабмін призначив Краснолуцького заступником міністра економіки і Шугалія - заступником міністра енергетики

Через погодні умови обмежено рух вантажівок в Полтавській та Дніпропетровській областях - Укртрансбезпека

Росія понад добу б’є по залізничній станції Синельникове - віцепрем’єр

За відсутності в будинку тепла чи води платіжки перераховуватимуть автоматично – постанова уряду

Російські удари по логістиці це свідомий терор проти цивільного населення - Свириденко

У Києві залишаються без тепла 253 багатоповерхівки - Кличко

Командир бригади "Ахіллес" Федоренко відмовився від депутатського мандата

Суботній день по всій Україні пройде з обмеженнями електроенергії –"Укренерго"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА