Інтерфакс-Україна
20:32 28.04.2019

Уперше з 2014 року Благодатний вогонь був переданий в Донецьк

1 хв читати
Уперше з 2014 року Благодатний вогонь був переданий в Донецьк

Уперше з початку бойових дій на Донбасі, Благодатний вогонь, привезений до Києва з Єрусалима, був переданий і в Донецьк, повідомив народний депутат від Опозиційного блоку Вадим Новинський.

"Це сигнал нашим братам і співвітчизникам, які перебувають на непідконтрольній Києву території: ми залишаємося єдиними, як би нас не намагалися роз'єднати. Для людей по той бік лінії розмежування це можливість відчувати причетність до великого свята, єдність зі своїми братами в рамках єдиної церкви", - написав народний депутат, на своїй офіційній сторінці в соцмережі Фейсбук у неділю.

В.Новинський зазначив, що Українська православна церква відіграє важливу роль в процесі об'єднання країни.

"Донецька і Маріупольська єпархія продовжує залишатися єдиною, незважаючи на тривалі бойові дії на Донбасі. Але саме з духовного єднання має розпочатися реальне об'єднання країни. Подібні кроки можуть дати набагато більше для досягнення миру, ніж заяви політиків, що вправляються в красномовстві замість конкретних справ. Звістка про воскресіння Христа і супроводжуючі його чудеса несуть мир і любов, об'єднуючи віруючих, а не поглиблюючи ворожнечу між громадянами однієї держави. Саме з таких кроків починається процес подолання протистояння, починається шлях до миру", - підсумував В.Новинський.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко розповів про зустріч зі Свириденко і заявив про відсутність координації після обстрілу

Албанія вивчає можливість долучитися до програми PURL - глава МЗС

Українська делегація найвищого рівня братиме участь у форумі в Давосі, будуть контакти з США - Сибіга

Поліція затримала мешканця Києва, який нападав на "обмінники" з іграшковим пістолетом

Глава МВС: На лінію 112 можна повідомити про відсутність тепла, води та електрики

Комендантська година не скасовується, але будуть винятки, – віцепремʼєр Кулеба

СБУ: викрито ще 9 схем для ухилянтів, серед фігурантів - заступниця декана вишу, лікарі та військові ТЦК

В уряді Польщі назвали кількість МіГ-29, які Варшава передасть Україні

Сильні морози утримаються в Україні найближчими днями, місцями невеликий сніг, на дорогах ожеледиця

Рада ухвалила постанову про посилення ролі української мови

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА