Інтерфакс-Україна
20:15 24.04.2019

НАБУ розслідує можливу розтрату держкоштів, виділених на фільм "Я, ти, він, вона" із Зеленським у головній ролі

2 хв читати
НАБУ розслідує можливу розтрату держкоштів, виділених на фільм "Я, ти, він, вона" із Зеленським у головній ролі

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) відкрило кримінальне провадження за фактом можливої розтрати коштів Державного агентства з питань кіно (Держкіно), виділених на створення фільму "Я, ти, він, вона", в якому шоумен Володимир Зеленський зіграв одну з головних ролей.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", в середу під час засідання антикорупційного комітету Верховної Ради засновник громадської організації "Союз добровольців" Максим Мазурок розповів, що організація зверталася до НАБУ щодо ймовірного скоєння злочину за ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) ТОВ "Кіноквартал" і Держкіно, але кримінальне провадження не було відкрито. У зв'язку з цим громадська організація звернулася зі скаргою до Солом'янського райсуду Києва.

"Суд зобов'язав НАБУ стосовно цього можливого правопорушення відкрити кримінальне провадження", - сказав засновник громадської організації.

Він пояснив, що компанія "Кіноквартал" зняла фільм "Я, ти, він, вона", Держкіно профінансувало картину на 49%, тобто було надано кошти з держбюджету, але не виконано умови - фільм було знято російською мовою, а не українською.

Коментуючи це, директор НАБУ Артем Ситник сказав: "Судове рішення виконано, провадження зареєстровано". Він вибачився, що заявнику не було направлено повідомлення про це.

"Триває розслідування", - додав директор НАБУ.

У фільмі "Я, ти, він, вона" В.Зеленський є одним із режисерів і продюсерів, а також зіграв одну з головних ролей. Картина вийшла в український прокат 27 грудня 2018 року.

Фільм було знято російською мовою, а потім було здійснено дубляж українською.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Поговорив з Віткоффом та Кушнером – є хороші ідеї заради тривалого миру

Папа Римський закликав до припинення вогню в Україні

У київському метро чоловік поранив ножем двох пасажирів

Виробник спецодягу Марганецька швейна фабрика групи "МІК" остаточно припинила роботу після обстрілу і руйнування електропідстанції

Бійці 225 ОШП повідомили про звільнення п'яти сіл на Дніпропетровщині

Україна припинила угоду з Кубою про взаємне звільнення від плати за користування приміщеннями посольств

Буданов з нагоди Різдва закликав українців "горою стояти один за одного"

Волонтер загинув, ще двоє – поранені через атаку ворожого дрона під час евакуації людей на Донеччині

У Києві через прогнозовану негоду у п'ятницю приспустять головний прапор України

У Дніпрі чоловік поранив ножем двох працівників ТЦК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА