Інтерфакс-Україна
07:14 28.03.2019

Майор карного розшуку вимагав у харків'янина $ 5 тис. за більш м'яку кваліфікацію злочину

1 хв читати
Майор карного розшуку вимагав у харків'янина $ 5 тис. за більш м'яку кваліфікацію злочину

Співробітники Служби безпеки України спільно зі слідчими Державного бюро розслідувань під процесуальним керівництвом військової прокуратури Харківського гарнізону викрили та затримали за одержання неправомірної вигоди майора управління карного розшуку ГУ Нацполіції в Харківській області.

"Оперативники спецслужби встановили, що старший оперуповноважений карного розшуку спільно зі співробітниками одного з районних відділів поліції Харкова вимагав у місцевого жителя $ 5 тис. У таку суму зловмисник оцінив зміну кваліфікації скоєного громадянином злочину на більш м'яку частину статті. Це б дозволило чоловікові укласти угоду про визнання винуватості і отримати покарання, не пов'язане із позбавленням волі", - повідомляє прес-центр СБУ.

Правоохоронці затримали майора в приватному секторі Харкова згідно ст. 208 КПК України під час отримання усієї суми хабара.

Вирішується питання про оголошення співробітнику поліції підозри у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України, і обрання йому запобіжного заходу.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ryanair оголосила акцію з розпродажу "місць для ідіотів", згадавши Маска як потенційного клієнта

Карні заявив у Давосі про необхідність кооперації середніх держав у захисті правил і цінностей від сваволі наддержав

Львівська ОВА оприлюднила результати перевірки за фактом знеструмлення транспорту й лікарень у Львові 7 січня

Трамп анонсував розробку плану щодо власності на Гренландію, який втішить НАТО

У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки

Трамп поскаржився, що Україна й РФ почергово виявляються не готові завершити війну

Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб

Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка

Водопостачання в Києві відновлено, теплопостачання – не повністю – Шмигаль

Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА