Інтерфакс-Україна
10:55 16.03.2019

Сили ООС надійно контролюють лінію зіткнення на Донбасі - Наєв

1 хв читати
Сили ООС надійно контролюють лінію зіткнення на Донбасі - Наєв

Командувач Об'єднаних сил Сергій Наєв заявив, що українські військові надійно контролюють лінію розмежування на Донбасі і ніколи не ведуть вогонь по населених пунктах.

"Констатую, що на цьому етапі Об'єднані сили не раз демонстрували здатність не тільки відбивати удари 1-го і 2-го армійських корпусів, сформованих російським військовим керівництвом ("армії" так званих "Л/ДНР"), а й наносити адекватні відповіді. Лінію розмежування на Донбасі ми контролюємо надійно, - сказав С.Наєв в інтерв'ю газеті "Факти".

При цьому він наголосив, що українські військові мають бути готові "щохвилини і щомиті" до будь-яких можливих викликів і погроз.

С.Наєв зазначив, що за чисельністю і озброєнням перевага на боці армії Російської Федерації. "Тому в разі можливої повномасштабної агресії наш успіх залежатиме не лише від стійкості солдатів і офіцерів, а й від консолідації українського народу, послідовності наших союзників і міжнародних партнерів, адже з такою загрозою реально можна впоратися тільки спільно", - сказав він.

Командувач Об'єднаних сил також запевнив, що українські військові не ведуть вогонь по населених пунктах.

"Можу запевнити, що Об'єднані сили ніколи - це я наголошую! - не ведуть вогонь по українських населених пунктах. Адже там проживають наші співвітчизники. Ми твердо і послідовно дотримуємося Мінських домовленостей, а вогонь відкриваємо виключно у відповідь", - сказав С.Наєв.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський на шляху до Трампа в США зупиниться в Канаді для розмови з Карні та лідерами Європи

УДО стверджує, що діяло відповідно до чинного законодавства щодо працівників НАБУ

Кабмін зняв заборону на добровільні маркетингові послуги аптекам

У Києві та області без світла залишаються понад 0,5 млн споживачів – глава Міненерго

Система "е-ТТН" відтепер доступна в Україні – заступник міністра

РФ дронами атакувала газовидобуток та одну з ТЕЦ "Нафтогазу" - Корецький

В Києві через атаку ворога пошкоджено більше 10 житлових багатоповерхівок, в Дніпровському районі провадиться демонтаж аварійних конструкцій - ДСНС

Через атаку ворога пошкоджено одну з адмінбудівель Міносвіти у Києві – заступник міністра

Внаслідок атаки російського БпЛА у Станіславі на Херсонщині загинула літня жінка - прокуратура

Нєбитов: Цього року поліція зафіксувала майже 1000 спроб незаконного продажу зброї

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА