Інтерфакс-Україна
16:45 21.02.2019

Двоє солдатів-строковиків дістали травм через підрив невідомого предмета на полігоні в Київській області - 72 ОМБр

1 хв читати
Двоє солдатів-строковиків дістали травм через підрив невідомого предмета на полігоні в Київській області - 72 ОМБр

Двоє військовослужбовців строкової служби в четвер дістали травм унаслідок підриву невідомого вибухового предмета на полігоні в Київській області, повідомляє 72-га окрема механізована бригада імені Чорних запорожців.

"21 лютого на полігоні в Київській області внаслідок підриву невідомого вибухового предмета дістали травм двоє військовослужбовців строкової служби. Постраждалих доставлено до лікувального закладу Міністерства оборони України, їм надано кваліфіковану медичну допомогу. Зараз загроз для їхнього життя", - йдеться в повідомленні 72 ОМБр їм. Чорних запорожців на сторінці у Facebook.

У бригаді зазначили, що попередні причини трагедії – особисте порушення заходів безпеки.

За цим фактом призначено службове розслідування.

72-га окрема механізована бригада імені Чорних запорожців (72 ОМБр, в/ч А2167) - військове формування механізованих військ Збройних сил України, розміщується в місті Біла Церква (Київська обл.).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ППО відбила вночі одну з наймасованіших атак РФ, знешкодивши 615 з 704 ракет і дронів, є влучання на 29 локаціях

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури

ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА