Інтерфакс-Україна
11:00 10.02.2019

В Африці розбився вертоліт ООН, чотири людини загинули

1 хв читати

Вертоліт тимчасових сил ООН із забезпечення безпеки в Аб'єї (ЮНІСФА) зазнав аварії в цьому Африканському регіоні, передають у неділю західні ЗМІ.

Унаслідок аварії загинули чотири людини, йдеться в повідомленні. Зазначається, що вертоліт розбився під час посадки, причини аварії не встановлені.

Аб’єй - територія з особливим статусом, яку оспорює Південний Судан, але контролю північний уряд. Наразі там перебувають Ефіопські миротворці, що діють під егідою ООН.

Південний Судан проголосив незалежність від Судану за підсумками референдуму в липні 2011 року після багаторічної громадянської війни. Хартум, у свою чергу, визнав нову державу. Однак між країнами досі залишаються гострі розбіжності з приводу прикордонних територій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Брехт доклав чимало зусиль для інтеграції ОЕС України з ENTSO-E – "Укргідроенерго"

На Полтавщині планують створити мережу транзитних центрів для евакуйованих з прифронтових територій

США передали Путіну проєкт мирного плану – ЗМІ

Трамп: між Зеленським та Путіним величезна ненависть, та вони зараз на тому етапі, коли потрібно укласти угоду, якщо вони не дурні

Пакет підтримки на EUR90 млрд покриє дві третини фінансового розриву України, оціненого МВФ – Домбровскіс

Мінсоцполітики розробляє проєкт Стратегії збереження зв’язку з українцями за кордоном

Зеленський і Трамп зустрінуться у Давосі в четвер – ЗМІ

Це страшна трагедія для українських енергетиків – ДТЕК про загибель Брехта

Зеленський зараз у Києві - радник

Трамп у Давосі: переконаний, що Путін хоче підписати угоду, Зеленський також хоче припинити цю війну і ми з ним сьогодні зустрінемося

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА