18:10 22.01.2019

Україна та Македонія активізують політичну й економічну взаємодію - МЗС

1 хв читати
Україна та Македонія активізують політичну й економічну взаємодію - МЗС

Україна та Македонія під час політичних консультацій у МЗС у вівторок домовилися активізувати політичний діалог та економічну взаємодію.

Як повідомляється на сайті українського зовнішньополітичного відомства, консультації відбулися під головуванням заступника голови МЗС України Василя Боднара та державного секретаря Міністерства закордонних справ Македонії Віктора Дімовського за участю держсекретаря МЗС України Андрія Заяця, українських та македонських експертів.

"Під час переговорів сторони окреслили ключові напрями подальшого розвитку двостороннього політичного діалогу, торговельно-економічної та регіональної співпраці, розвитку договірно-правової бази, протистояння російським гібридним загрозам, зокрема у контексті безпекової ситуації в регіоні Західних Балкан, а також підтримки суверенітету і територіальної цілісності України. Зокрема, домовлено про підготовку чергового засідання економічної комісії, фіналізації Угоди про безвізовий режим поїздок громадян та налагодження співпраці між містами і регіонами двох країн, насамперед, Києвом та Скоп’є", - йдеться в повідомленні.

За результатами зустрічі учасники домовилися про подальший обмін практичним досвідом на експертному рівні та підписали план консультацій між зовнішньополітичними відомствами України та Македонії на 2019-20 роки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА