Інтерфакс-Україна
17:15 08.01.2019

У Солсбері розпочато частковий демонтаж будинку, де проживав Скрипаль

1 хв читати
У Солсбері розпочато частковий демонтаж будинку, де проживав Скрипаль

Влада британського Солсбері у понеділок розпочала частковий демонтаж будинку, в якому проживав колишній російський розвідник Сергій Скрипаль, повідомили місцеві ЗМІ.

С.Скрипаля та його дочку Юлію отруїли нервовопаралітичною речовиною в Солсбері в березні минулого року. Лондон звинуватив в отруєнні російські спецслужби.

У повідомленнях наголошується, що підрядники спочатку побудують "герметичний каркас" навколо будинку, потім буде демонтовано дах. Усі матеріали будуть герметично упаковані.

Після цього заплановано звести над будинком нову покрівлю.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Петиція до Кабміну про підвищення грошового забезпечення військових до 60 тис./міс. набрала 25 тис. голосів

Зеленський: Поговорив з Віткоффом та Кушнером – є хороші ідеї заради тривалого миру

Папа Римський закликав до припинення вогню в Україні

У київському метро чоловік поранив ножем двох пасажирів

Виробник спецодягу Марганецька швейна фабрика групи "МІК" остаточно припинила роботу після обстрілу і руйнування електропідстанції

Бійці 225 ОШП повідомили про звільнення п'яти сіл на Дніпропетровщині

Україна припинила угоду з Кубою про взаємне звільнення від плати за користування приміщеннями посольств

Буданов з нагоди Різдва закликав українців "горою стояти один за одного"

Волонтер загинув, ще двоє – поранені через атаку ворожого дрона під час евакуації людей на Донеччині

У Києві через прогнозовану негоду у п'ятницю приспустять головний прапор України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА