Інтерфакс-Україна
13:46 27.12.2018

Від початку ООС на Донбасі бойовики втратили близько 450 осіб убитими та 850 пораненими - Наєв

1 хв читати
Від початку ООС на Донбасі бойовики втратили близько 450 осіб убитими та 850 пораненими - Наєв

З 30 квітня 2018 року, коли на Донбасі було розпочато Операцію об'єднаних сил, втрати в живій сили російських регулярних військових формувань сягнули близько 450 убитими та майже 850 пораненими, повідомив командувач об'єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв.

"За даними нашої розвідки, від початку Операції об'єднаних сил втрати противника сягнули близько 450 убитими та близько 850 пораненими. Крім того, знищено 28 одиниць військової техніки", - сказав М.Наєв в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

У цьому контексті він зазначив, що українські військовослужбовці, залучені до ООС, дають і даватимуть адекватну відповідь на кожен випадок обстрілу з боку окупаційних військ.

"Жоден постріл ворога не залишається безкарним", - наголосив С.Наєв.

30 квітня 2018 року президент України Петро Порошенко підписав наказ верховного головнокомандувача ЗСУ "Про початок Операції об'єднаних сил щодо забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації на території Донецької та Луганської областей". Згідно з наказом, з 14:00 30 квітня 2018 р., відповідно до плану, було розпочато Операцію об'єднаних сил.


Повний текст інтерв'ю командувача Операції об'єднаних сил С.Наєва буде розміщено на сайті агентства

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві створено робочу групу для верифікації когенераційних установок, генераторів та іншого обладнання

Сибіга обговорив із трансатлантичними колегами енергетичну ситуацію та нові пакети оборонної та фінансової підтримки України

Жінка загинула у Херсоні через російський обстріл – ОВА

Атестація наукових установ проведена, щоб збільшувати спроможності вчених в нових, більш потужних інституціях - заступник міністра освіти

ВАКС не арештував кошти на рахунку Тимошенко, але арештував майно, вилучене під час обшуку - Суспільне

Стефанішина навела основні тези зі Стратегічного плану діяльності Держдепартаменту США на 2026-2030 роки стосовно українських інтересів

НАБУ і САП викрили схему розкрадання коштів за "зеленим" тарифом на ТОТ Запоріжжя зі збитками 141,3 млн грн, серед підозрюваних – ексзаступник голови ОП Шурма

Тимошенко про внесення застави в 33 млн грн: Не знаю, чим завершиться, вся партія працює, щоб не дати мене арештувати

Зеленський: У Києві потрібні додаткові заходи для відновлення тепло- і енергопостачання

Кличко: В Києві у понеділок помер слюсар, що був на виклику у квартирі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА