Інтерфакс-Україна
08:51 18.12.2018

Через Росію, Китай, КНДР і США уряд Японії вирішив посилити власний флот і переобладнати частину кораблів в авіаносці

1 хв читати
Через Росію, Китай, КНДР і США уряд Японії вирішив посилити власний флот і переобладнати частину кораблів в авіаносці

Влада Японії затвердила стратегію оборони на найближчі 10 років, яка передбачає створення авіаносців, пише агентство Kyodo з посиланням на документ.

У авіаносні крейсери пропонується переобладнати ескадрені міноносці-вертольотоносці класу "Идзумо" та розмістити на них американські винищувачі F-35. Як зазначає Reuters, йдеться про 45 таких літаків, їх загальна вартість становить близько $ 4 млрд. При цьому 18 з винищувачів, які хоче придбати Японія, - новітні F-35B, здатних здійснювати вертикальну посадку.

У стратегії наголошується, що посилити власний флот і авіацію Японія вирішила в тому числі через США, Китай, Північну Корею і Росію.

Як зазначає агентство AP, з урахуванням усіх контрактів, у найближчі 10 років Токіо планує купити 147 винищувачів F-35. У перші п'ять років, передбачених стратегією, Японія витратить на оборону $ 243 млрд, пише Kyodo.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угорщина відмовилася від облігацій на підтримку України, ускладнивши фінансування з боку ЄС

Паліса: кожна бригада на лінії зіткнення щомісяця отримуватиме визначену кількість мобілізованих

Зеленський анонсував новий порядок розподілу особового складу між бойовими бригадами

Зеленський вивів Єрмака зі складу РНБО та Ставки Верховного головнокомандувача

Питання керівника "Оператора ГТС України" вирішуватиме оновлена наглядова рада – Мінекономіки

Молдова денонсувала угоду з РФ про культурні центри

Трамп отримав "Премію миру" та медаль FIFA

Представники Херсонської ОВА та МВС обговорили ліквідацію наслідків російських ударів по Херсонській ТЕЦ

Малюк доповів Зеленському про результати СБУ в протидії російським окупантам

В Україну за посередництвом Меланії Трамп вдалося повернути 7 дітей з ТОТ – омбудсмен

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА