Інтерфакс-Україна
18:17 15.12.2018

Двері нашої Церкви відчинені для всіх - предстоятель Помісної православної церкви в Україні

1 хв читати
Двері нашої Церкви відчинені для всіх - предстоятель Помісної православної церкви в Україні

Обраний предстоятель Помісної автокефальної православної церкви в Україні, митрополит Київський і всієї України Епіфаній (Думенко) закликав усіх долучатися до новоствореної церкви.

"Я хотів закликати всіх наших побратимів, архієреїв, усіх вірян до новоствореної Єдиної української православної церкви. Двері нашої церкви відчинені для всіх. Ми закликаємо до об'єднання, ми закликаємо всіх бути в цій визнаній Єдиній помісній православній церкві", - сказав він після обрання на об'єднавчому соборі, звертаючись до присутніх на Софійській площі в Києві громадян.

Митрополит Епіфаній зазначив, що патріарх Філарет (Денисенко), який очолював до об'єднавчого собору Українську православну церкву Київського патріархату, є духовним наставником новоствореної Церкви і "буде надалі почесним діючим довічно (наставником - ІФ), який допомагатиме нам спільно будувати нашу єдину помісну українську православну церкву".

За його словами, під час утворення нової Церкви було подолано всі перешкоди, які виникали.

"Ми зуміли об'єднати всі гілки українського православ'я в єдину помісну православну церкву. Ми змогли з вами разом перемогти в собі різні спокуси, подолати незгоди і об'єднатися в єдину церкву. Ми здолали всі перешкоди, які були на цьому нелегкому шляху", - наголосив предстоятель новоствореної церкви.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти захопили майже 12 кв. км в районі Сіверська за добу, на інших напрямках не просувалися - DeepState

За "Хрест бойових заслуг" щомісяця виплачуватимуть 12 тис. грн - Мінсоцполітики

Зеленський обговорював з Кислицею питання перезавантаження ОП та перемовин з США

Україна, ЄС і США повинні мати спільну переговорну позицію щодо закінчення війни - Яценюк

В Українському фонді культспадщини вже понад EUR4 млн міжнародної підтримки

Генштаб ЗСУ: Уражено морський порт в Темрюку Краснодарського краю та Сизранський НПЗ

Зеленський нагородив відзнакою "Золоте серце" 45 волонтерів, у тому числі Стерненка і Федишин

Погода на вихідних суттєво не зміниться, по всій Україні без опадів

Правоохоронці викрили шахраїв, які заволоділи понад 12 млн грн під виглядом інвестицій в агросектор

Зеленський і Кислиця обговорили деякі напрями дипломатичної роботи та перемовин

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА