Інтерфакс-Україна
12:06 04.12.2018

Порошенко зустрівся із сім'ями полонених РФ моряків

1 хв читати
Порошенко зустрівся із сім'ями полонених РФ моряків

Президент України Петро Порошенко зустрівся з сім'ями українських моряків, котрі перебувають у полоні у РФ.

"Дякую родинам наших моряків за сьогоднішню зустріч. Не російським неправедним судом судити наших хлопців! Вони за статусом, за Женевською конвенцією є військовополоненими й непідсудними жодному кремлівському суду. Чому? Бо там нема ні правди, ні справедливості, ні закону", - написав П.Порошенко на своїй сторінці в соцмережі Facebook у вівторок.

Президент наголосив, що Росія має звільнити українських моряків, і що це є головною вимогою.

"Сьогодні весь світ вимагає від Путіна звільнити українських героїв і припинити агресію", - додав він.

Як повідомлялося, російські прикордонники 25 листопада ц. р. із застосуванням зброї захопили в районі Керченської протоки буксир "Яни Капу" та малі броньовані артилерійські катери Військово-морських сил ЗСУ "Бердянськ" і "Нікополь". Кілька моряків дістали поранень.

24 українців, які перебували на захоплених суднах ВМС ЗСУ, заарештували за рішенням судів Сімферополя і Керчі до 25 січня 2019 року. Заарештованих моряків етапували до Москви в СІЗО "Лефортово", а троє поранених перебувають у медблоці слідчого ізолятора "Матроська тиша".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд розпочинає виплати у випадку загибелі або поранення журналістів під час виконання професійних обов’язків

Свириденко провела нараду щодо ліквідації наслідків обстрілу Одеси

Голова підкомітету з музіндустрії Санченко: Штраф за російські пісні в закладах має бути більше 50 тис. грн

Атестаційна колегія Міносвіти позбавила наукового ступеню ще одну особу через плагіат

Міносвіти оголосило конкурсний проєкт для університетів зі створення й розвитку "кампусів досконалості"

Російських виконавців на стримінгових платформах будуть блокувати за рішенням РНБО - голова підкомітету з музіндустрії Санченко

Кількість постраждалих на Одещині зросла до трьох

Генсек Ради Європи: Міжнародна комісія з претензій буде другим незалежним міжнародним інструментом з питань компенсації за агресію Росії

Зеленський про нічні удари по інфраструктурі: Важливо, щоб зараз усі бачили, що робить Росія

Росіяни 17 разів обстріляли Донеччину, загинули три людини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА