Інтерфакс-Україна
15:36 23.11.2018

Прокуратура АР Крим направила до суду 101-й обвинувальний акт стосовно посадових осіб автономії за держзраду

1 хв читати
Прокуратура АР Крим направила до суду 101-й обвинувальний акт стосовно посадових осіб автономії за держзраду

Прокуратура Автономної Республіки Крим за результатами здійсненого спеціального попереднього розслідування направила до суду обвинувальний акт стосовно колишнього депутата Верховної Ради АР Крим, якого обвинувачують у скоєнні кримінального злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада).

"Під час розслідування кримінального провадження отримано беззаперечні докази того, що в березні-квітні 2014 року зазначений депутат Верховної Ради АР Крим надав допомогу та сприяння окупації Криму. Зокрема, за його безпосередньої участі незаконно ухвалено так звану Конституцію Республіки Крим і низку постанов Верховної Ради Автономної Республіки Крим, унаслідок чого було створено нелегітимне державне утворення "Республіка Крим", - йдеться в оприлюдненому в п'ятницю повідомленні прес-служби прокуратури АРК.

Обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 12 до 15 років.

"Нагадуємо, що це 101-й направлений до суду обвинувальний акт стосовно посадових осіб АР Крим, обвинувачених у державній зраді. В одному з таких проваджень суд виніс обвинувальний вирок із призначенням реальної міри покарання у вигляді позбавлення волі: 19 листопада 2018, вироком Дніпровського районного суду м. Києва колишнього депутата Верховної Ради АР Крим 6-го скликання Ганиша В.В. засуджено до покарання у вигляді позбавлення волі на термін 12 років", - додали в прокуратурі автономії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль та глава МЗС Австрії обговорили допомогу Україні, санкції проти РФ та економічну співпрацю між двома країнами

Закон про придбання у Болгарії обладнання для енергоблоків №3,4 ХАЕС з’явився на сайті Ради

Новий канадський прем'єр-міністр Карні приведений до присяги

Центр гуманітарного розмінування змінить принцип проведення розмінування

Стефанішина: рішення щодо членства України в НАТО ухвалюють союзники

Голови МЗС G7 підтримали територіальну цілісність України, попередили РФ про санкції в разі неприпинення вогню, та засудили військову допомогу з боку КНДР, Ірану та КНР

У МВС не виключають, що Ганул був вбитий на замовлення спецслужб РФ

Зеленський закликав всіх, хто може вплинути на Росію, зробити рішучі кроки для тиску на РФ

Прорив ворожої ДРГ зупинили прикордонники разом із Силами оборони на Сумщині

Воїни ССО ліквідували десяток окупантів на Курщині

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА