Інтерфакс-Україна
08:59 18.11.2018

Екс-президента Януковича госпіталізували в Москві

1 хв читати
Екс-президента Януковича госпіталізували в Москві

Екс-президента України Віктора Януковича госпіталізували в науково дослідний інститут швидкої допомоги імені Скліфосовського в Москві.

Про це повідомляє видання "Комсомольська правда" з посиланням на власне джерело.

За даними газети, Януковича госпіталізували 16 листопада з підозрою на травму хребта і травму коліна, яких він дістав під час гри в теніс.

"У блоці лікарні, де йому надавали допомогу, на короткий час обмежили доступ для відвідувачів. Згодом Януковича направили в реанімацію, але незабаром відвезли в якусь приватну клініку", – йдеться у повідомленні газети "Комсомольська правда" в неділю вранці.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

12 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Швеція підтримує Данію у відповідь на погрозливу риторику США щодо Гренландії — прем’єр

Адміністрація Трампа розглядає варіанти ударів по Ірану на тлі масових вбивств протестувальників - ЗМІ

Трамп пропонує укласти угоду з Кубою: Я пропоную їм укласти угоду, доки не стало занадто пізно

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА