Інтерфакс-Україна
08:10 22.10.2018

З початку року прикордонники не випустили за кордон близько 300 кг бурштину

1 хв читати
З початку року прикордонники не випустили за кордон близько 300 кг бурштину

Майже 300 кг "сонячного каменю" виявили прикордонники з початку 2018 року, повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

"З початку року співробітники Держприкордонслужби України виявили майже 300 кілограмів "сонячного каменю", - сказано в повідомленні прес-служби, оприлюдненому в неділю.

Так, в суботу ввечері, 20 жовтня, в пункті пропуску "Устилуг" під час огляду автомобіля "Volkswagen" прикордонниками Львівського загону було виявлено 700 грам обробленого і необробленого бурштину.

Знахідку вилучено правоохоронцями. Сума оцінки каменів буде встановлена після проведення експертизи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін передав від Мінкультури для Держкомтелерадіо бюджетні програми на понад 4 млрд грн

Бельгія не може конфіскувати заарештовані російські активи, адже Європа не веде війну з Росією – прем’єр-міністр

Столтенберг: ми не можемо змінити думки Путіна, але можемо змінити його розрахунки

Віткофф на українському сніданку у Давосі анонсував свій візит до Москви у п’ятницю для припинення війни

Фінляндія може багато зробити для безпеки в Арктиці – Стубб

Віткофф задоволений зустріччю з командою України у Давосі: все зводиться до одного питання, яке можна вирішити

Уже 78 університети підтвердили впровадження "зимового вступу" на "нульовий курс" - Міносвіти

Стубб не впевнений, що РФ схвалить 20-пунктний план і закликає посилити на неї тиск

Рютте в Давосі: наш головний ворог – Росія

ПС ЗСУ: за ніч знешкоджено 80 ворожих БпЛА із 94, є влучання на 10 локаціях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА