Інтерфакс-Україна
08:47 20.10.2018

Воду в Торецьк подадуть найближчими днями

1 хв читати
Воду в Торецьк подадуть найближчими днями

Донецька фільтрувальна станція повинна подати воду в Торецьк Донецької області в найближчі дні, заявив екс-глава Донецької ВЦА Павло Жебрівський.

"У Торецьку величезна проблема, тому що Південно-Донбаський водопровід сепаратисти не дають відновити, він уже три роки не працює. "Підживлення" йде через інший водопровід. Зараз Донецька фільтрувальна станція, наскільки я знаю, на регламентних роботах, і найближчими днями має запустити воду. Торецьк - це найбільша проблема. це кінець, далі починається тимчасово окупована територія і до них в кінці доходить вода", - заявив він в ефірі ток-шоу "Пульс" на телеканалі "112 Україна" в п'ятницю ввечері.

Водночас, Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб на акаунті в Twitter заявило, що зараз місцева влада організувала підвезення води 10 водовозами - по 150 тонн в день. Воду підвозять і міжнародні організації. Міністерство просить інші міжнародні організації, такі як Червоний Хрест і Сaritas купити або орендувати додаткові водовози для підвозу води.

15 жовтня о 13:15 в головне управління ДСНС надійшла інформація про прорив водопроводу Горлівка - Торецьк.

Водопровід Горлівка - Торецьк діаметром 900 мм в районі Горлівки (у так званій сірій зоні), внаслідок прориву якого зупинено централізоване водопостачання міст Торецьк і Залізне, смт Північне і Південне, відремонтують за наявності гарантій безпеки робітників.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

15 березня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Умєров провів у Римі переговори щодо постачання ракет для зенітних комплексів - ЗМІ

"Німеччина повернулася" – Мерц про плани радикальних витрат на оборону ФРН і три мільярди євро допомоги Україні - ЗМІ.

Ворожий БпЛА пошкодив житлову багатоповерхівку у Чернігові - МВА

Умєров в суботу проведе в Чехії переговори щодо постачання й виробництва зброї та амуніції - ЗМІ

В Росії виведено з ладу магістральний нафтопровід "Чєрномортранснєфть" - джерела

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до дванадцяти – ОВА

Чорноморськ повністю знеструмлений внаслідок масованої атаки ворожих дронів – ОВА

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 199 військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 123 ворожі атаки - Генштаб

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА