Інтерфакс-Україна
06:58 11.10.2018

Пожежу на складах під Ічнею "ліквідовано в повному обсязі"

1 хв читати
Пожежу на складах під Ічнею "ліквідовано в повному обсязі"

Пожежу на території 6-го арсеналу Збройних сил України ліквідовано в повному обсязі, повідомив на своїй сторінці в Facebook начальник Управління комунікацій та друку Міністерства оборони України, полковник Олексій Чорнобай.

"Станом на 21:00 зберігаються поодинокі вибухи на двох тліючих майданчиках з періодичністю 1-2 вибухи на годину, які не несуть загрози населеним пунктам поблизу арсеналу", - зазначив він.

Підрозділи Збройних сил спільно з ДСНС здійснюють заходи з ліквідації осередків задимлення і тління, очищають від міновибухових предметів адміністративну територію, а також територію поблизу арсеналу.

"Силами Військової служби правопорядку та Національної поліції здійснюється надійна охорона навколо технічної території арсеналу. Триває повернення особового складу в розташування військової частини. Здійснюється заходи щодо налагодження повсякденної діяльності та подальшої ліквідації наслідків надзвичайної події", - вказав О.Чернобай.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Танкер Elbus атаковано БпЛА біля берегів Туреччини – ЗМІ

Мін'юст є учасником 9 погоджених урядом експериментальних проєктів, а МЗС - координатором одного проєкту

Снігопади очікуються в Україні в найближчі дні, на південному сході – дощі, у суботу різке похолодання

Мер Дніпра заявив про надзвичайну ситуацію в місті

У Кривому Розі без світла вже 39 тис. абонентів, без тепла 2,5 тис. багатоповерхівок – Вілкул

Уже 63 університети підтвердили впровадження "зимового вступу" на "нульовий курс" - Міносвіти

ДБР: комвзводу на Донеччині незаконно виплачував "бойові", як і його підозрюваний попередник

Дмитрієв перебував у Парижі під час або на день пізніше зустрічі Коаліції охочих - ЗМІ

Зеленський доручив Свириденко надати всю необхідну підтримку місцевій владі у Дніпропетровській і Запорізькій областях

Київська влада відхилила петицію про встановлення вбиралень на всіх станціях метро

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА