Інтерфакс-Україна
07:26 08.10.2018

Глава Інтерполу подав у відставку

1 хв читати
Глава Інтерполу подав у відставку

Президент Інтерполу Мен Хунвей подав у відставку, йдеться в заяві Інтерполу.

"Сьогодні генеральний секретаріат Інтерполу в Ліоні, Франція, отримав заяву про відставку Мена Хунвея з посади президента Інтерполу, негайно вступає в силу", - йдеться в повідомленні Інтерполу.

Виконуючим обов'язки керівника організації став старший віце-президент Кім Чон Ян.

Нового президента терміном на два роки до закінчення мандата Інтерпол обере в кінці листопада.

Раніше джерела газети "Монд" повідомили, що Мен Хунвей знаходиться в Пекіні під вартою. Як стверджує видання, затримання Мена Хунвея, чиє місцезнаходження зберігається в таємниці, пов'язане з боротьбою за вплив у китайських правлячих колах.

Потім центральна комісія Компартії Китаю з перевірки дисципліни повідомила, що стосовно Мена Хунвея проводиться розслідування в зв'язку з порушенням закону.

Про зникнення Мена Хунвея заявила його дружина. Вона стверджує, що чоловік не виходив на зв'язок з 29 вересня. Також вона заявила, що деякий час тому отримувала погрози через соціальні мережі, а також телефоном.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Просування окупантів на минулому тижні пришвидшилось за рахунок Гуляйполя та Сіверська – DeepState

Очільники МЗС України та Філіппін домовились про участь Києва у ключових заходах АСЕАН у 2026р.

Петиція щодо контролю за шумом генераторів в Києві не набрала необхідних для розгляду голосів

Затримано чоловіка, який шантажував українську співачку Олену Тополю

ВАКС розглядає арешт майна лідера "Батьківщини" Тимошенко

Ворог просунувся поблизу Сіверська, Костянтинівки та у Покровську, захопив майже 4 кв км - DeepState

Знеструмлено споживачів у п'яти областях після атак, у кількох регіонах діють аварійні відключення – Міненерго

Об'єкт критичної інфраструктури Харкова зазнав значних пошкоджень внаслідок ракетного удару

Шлях до миру в Україні обговорять у вівторок на Всесвітньому економічному форумі в Давосі

Мінветеранів: 50 тис. ветеранів уже подали заявки на компенсацію автоцивілки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА