Інтерфакс-Україна
20:55 17.09.2018

На Донеччині завершилося облаштування КПВВ "Мар'їнка", на черзі ще три

1 хв читати
На Донеччині завершилося облаштування КПВВ "Мар'їнка", на черзі ще три

У Донецькій області в понеділок завершено роботи з облаштування контрольно-пропускного пункту в'їзду-виїзду (КПВВ) "Мар'їнка", повідомляє голова Донецької військово-цивільної адміністрації (ВЦА) Олександр Куць.

"Встановили два зали очікування (по одному на в'їзд і виїзд), обладнали їх системами вентиляції, кондиціонування й обігріву, розмістили інформаційні стенди та монітори; забезпечили стабільне електропостачання; побудували свердловину та підвели воду до санітарних модулів (до речі, один із них адаптували під потреби людей з обмеженими фізичними можливостями); встановили навіси над пішохідними зонами та зонами проходження автомобільного контролю, а також огорожу всередині КПВВ для розмежування руху автотранспорту від пішохідних доріжок" , - написав О.Куць у понеділок увечері на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

За його словами, облаштування КПВВ здійснили за рахунок обласного бюджету - на це витратили 11,3млн грн. Обслуговування пропускного пункту також здійснюватиметься за рахунок обласних коштів.

"Сьогодні КПВВ "Мар'їнка" відвідала делегація політичних директорів міністерств закордонних справ країн об'єднання Бенілюкс", - зазначив О.Куць, додавши, що оновлення на контрольно-пропускних пунктах здійснюють суто з гуманітарними цілями, а всі конструкції легко розбираються та переміщаються.

Він також повідомив, що благоустрій КПВВ "Мар'їнка" є пілотним проектом і незабаром таким чином обладнають інші діючі в Донецькій області КПВВ - "Новотроїцьке", "Гнутове" та "Майорське".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Атака РФ із запуском "Орєшніка" - чергова спроба Путіна тероризувати Україну та загрожувати безпеці Європи – міністр оборони Британії

Зеленський: У Києві мають бути всі резервні схеми протидії спробам окупантів вимкнути місто

Кличко: Опалення відновили мешканцям 1083 житлових будинків у Подільському, Оболонському та Дарницькому районах

"Євросолідарність" звернулася до НАБУ щодо вигодоотримувачів транзиту російської нафти через "Дружбу"

МАГАТЭ хочет договориться об очередном перемирии для ремонта Украиной последней резервной ЛЭП ЗАЭС – Гросси

МАГАТЕ хоче домовитися про чергове перемир’я щодо ЗАЕС для ремонту Україною останньої резервної ЛЕП – Гроссі

Серед членів екіпажу затриманого США судна Bella-1 є українці - посол

До складу Ставки верховного головнокомандувача введено Боєва, Буданова та Іващенка

Катар висловив жаль через пошкодження будівлі свого посольства в Україні під час обстрілу

Україна надала великий літієвий проект інвесторам, пов'язаним з Трампом - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА