12:33 13.08.2018

У центрі Києва встановлять меморіальні дошки першому космонавту України та іншим видатним киянам - КМДА

1 хв читати
У центрі Києва встановлять меморіальні дошки першому космонавту України та іншим видатним киянам - КМДА

 Для увічнення пам'яті першого українського космонавта Леоніда Каденюка, заслужених діячів науки і техніки України, українського письменника і перекладача, керівника пожежної охорони України, загиблого на сході учасника антитерористичної операції в Києві встановлять меморіальні дошки.

Як повідомляє в понеділок прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА), перелік меморіальних дощок визначено, враховуючи протокол засідання Комісії з питань встановлення пам'ятних знаків. Перелік відповідних адрес затверджено розпорядженням КМДА.

Так, меморіальні дошки встановлять з нагоди 100-річчя з дня встановлення дипломатичних відносин між Болгарією та Україною (на фасаді будівлі на вул. Архітектора Городецького, 5). Також їх встановлять на честь доктора медичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Петра Мощича (вул. Хрещатик, 15); першого українського космонавта Л.Каденюка (бульв. Лесі Український, 21); правознавця, доктора юридичних наук, заслуженого діяча науки і техніки, криміналіста, професора Михайла Сегая (вул. Інститутська, 27/6)

Окрім цього, буде встановлено меморіальні дошки на честь Героя України, загиблого на Донбасі учасника АТО Ігоря Брановицького (вул. Лейпцизька, 11а); українського письменника і перекладача Віля Гримича (вул. Олеся Гончара, 52); почесного майстра спорту, генерал-майора внутрішньої служби, керівника пожежної охорони України Миколи Хорошка (вул. Володимирська, 13).

"Витрати, пов'язані із виготовленням та встановленням меморіальних дощок, профінансують за позабюджетні кошти", - йдеться в інформації КМДА.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

62-га сесія Міжурядової групи експертів зі зміни клімату розпочалася у Ханчжоу - Міндовкілля

Київ привітав зняття ЄС низки санкцій з Сирії та підтвердив готовність надавати продовольство та зерно

Недбалість директора КП спричинила дві масштабні пожежі на Одещині – Офіс генпрокурора

Ворог обстріляв Краматорськ, загинув цивільний, ще одна особа дістала поранення

Польща готує 46-й пакет допомоги Україні та буде продовжувати допомагати – віцепрем'єр

Рада прийняла закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни з пропозиціями президента - нардеп

Третя штурмова Білецького анонсувала Платформу реформ для масштабування кращого досвіду

Місце Кормишкіної в Раді може зайняти кандидат від “Слуги народу” Свириба

Міноборони допустило до експлуатації в ЗСУ БПАК "Відьмак"

СБУ заочно повідомила про підозру російському співаку-пропагандисту "Шаману"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА