Інтерфакс-Україна
20:34 27.07.2018

У Чернівецькій області на залізничному переїзді зіткнулися мікроавтобус і поїзд: двоє людей загинули, семеро травмовані

1 хв читати
У Чернівецькій області на залізничному переїзді зіткнулися мікроавтобус і поїзд: двоє людей загинули, семеро травмовані

Двоє людей загинули, ще семеро отримали травми в результаті зіткнення пасажирського мікроавтобуса з поїздом на залізничному переїзді в Чернівецькій області.

Як повідомив відділ комунікації поліції Чернівецької області, ДТП за участю мікроавтобуса "Мерседес Спринтер" та вантажного потягу сполученням "Неполоківці - Чернівці" відбулося о 17.15 в селі Мамаївці Кіцманського району.

На місці правоохоронці встановили, що 62-річний водій мікроавтобуса не переконався в безпеці проїзду через залізничні колії. За попередньою інформацією, на переїзді працювали світлові і звукові сигнали.

У момент ДТП в салоні мікроавтобуса знаходилися 15 пасажирів - працівників одного з приватних підприємств. Транспортний засіб належить іншому підприємцю, з яким було укладено договір на перевезення працівників фірми. У перевізника є ліцензія на внутрішні перевезення пасажирів.

Рух залізничного транспорту відновлено о 18.50.

Водій мікроавтобуса затриманий в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Слідчі порушили кримінальне виробництво за ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху особами, які керують транспортними засобами, якщо вони спричинили смерть потерпілого) Кримінального кодексу України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Аварійні відключення застосовуються у більшості областей, є знеструмлення у трьох областях після обстрілів – "Укренерго"

УЧХ нагадує: порушення Міжнародного гуманітарного права можуть кваліфікуватися як воєнні злочини

Свириденко: найскладніша ситуація з енергетикою в Києві, Київській, Дніпропетровській, Чернігівській, Сумській та Харківській областях

МХП розміщує євробонди-2029 на $450 млн під 10,5%, акції подорожчали на 3,4%

Мерц: ми не повинні приймати нову епоху політики великих держав, але самим формувати майбутнє

Перший центр психосоціальної підтримки запрацював у Бердичеві - обладміністрація

Жителі Дружківки та Краматорську загинули внаслідок російський обстрілів за добу – обладміністрація

Зеленський підписав укази про державні нагороди: серед нагороджених прем'єр Фінляндії та голови МЗС Литви і Австрії

Віцепрем'єр Качка: результат від вступу в ЄС ми побачимо за 10 років

Розгляд апеляцій на запобіжний захід Тимошенко призначено на 26 січня – АП ВАКС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА