Інтерфакс-Україна
14:33 16.07.2018

Громадянин України намагався вивезти до РФ 14 кг наркотиків

1 хв читати
Громадянин України намагався вивезти до РФ 14 кг наркотиків

Прикордонники Харківського загону спільно із співробітниками фіскальної служби в пункті пропуску "Гоптівка" затримали 44-річного громадянина України, який намагався провезти через кордон коноплю і гашиш.

Як повідомляє в понеділок прес-служба Державної прикордонної служби, під час прикордонно-митного контролю автомобіля Opel, яким їхав чоловік, "спрацював" прикордонний собака, натренований на пошук наркотиків, тому було ухвалено рішення щодо поглибленого огляду машини.

"У паливному баку правоохоронці знайшли 18 пакетів вагою майже 10 кг із речовиною сіро-зеленого кольору і 8 твердих пакетів загальною вагою понад 4 кг із речовиною коричневого кольору. За словами українця, це конопля і гашиш", - йдеться в повідомлення.

Прикордонники передали знайдені пакети та їхнього власника представникам Служби безпеки України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Волошин: майже все Гуляйполе – зона, де йдуть бої, ворог намагається завести в місто групи закріплення

Трамп провів позитивну розмову з Путіним щодо України – Білий Дім

Вступ до Європейського Союзу підтримують 59% українців – опитування

Говорити про близькість завершення війни передчасно - Климпуш-Цинцадзе

Зеленський назвав "черговою брехнею" слова Лаврова про дронову атаку на резиденцію Путіна

Заява Лаврова являється виправданням терористичних атак російської армії – ЦПД

Обладміністрації мають терміново затвердити переліки об’єктів з пріоритетним енергопостачанням та погодити їх з Держенергонаглядом

Українські акції та єврооблігації відреагували стриманим подорожчанням на перемовини щодо миру у Флориді

Уряд Італії схвалив допомогу Україні

Лише 38% українців підтримують вступ до НАТО як гарантію безпеки – опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА