Інтерфакс-Україна
12:35 16.07.2018

П'яний водій у Харкові пошкодив авто поліцейських, намагаючись утекти від їх переслідування

2 хв читати
П'яний водій у Харкові пошкодив авто поліцейських, намагаючись утекти від їх переслідування

На харківській окружній дорозі патрульні поліцейські затримали водія, який, намагаючись утекти від них, пошкодив службовий автомобіль Renault Duster і поїхав з місця ДТП.

Як повідомляє в понеділок прес-служба управління патрульної поліції в Харківській області, в неділю близько 22:30 на пр. Науки в Харкові патрульні помітили автомобіль Mazda, який проходив за орієнтуванням про ймовірно нетверезого водія за кермом. На вимогу патрульних водій зупинив авто, але коли ті підходили до машини, поїхав, пошкодивши при цьому службовий автомобіль.

"На окружній дорозі шляхом утворення штучного затору транспортний засіб вдалося зупинити. Автомобіль уже мав інші номерні знаки. Також водій автомобіля Mazda не врахував безпечної швидкості та дорожньої обстановки, внаслідок чого допустив зіткнення з вантажним автомобілем Volvo. У результаті ДТП транспортні засоби дістали механічних пошкоджень", - ідеться в повідомленні.

Під час спілкування із затриманим водієм патрульні виявили в нього ознаки алкогольного сп'яніння, але чоловік відмовився від медичного огляду.

Крім того, поліцейські виявили в автомобілі предмет, схожий на пневматичний пістолет.

На місце було викликано слідчо-оперативну групу.

Стосовно водія патрульні склали чотири адміністративні протоколи за порушення правил дорожнього руху, яке призвело до ДТП (ст. 124 Кодексу України про адміністративні порушення), а також за залишення місця ДТП (ст. 122-4 КУпАП), керування транспортним засобом з ознаками сп'яніння (ст. 130 КУпАП), невиконання водієм законних вимог про зупинку (ст. 122-2 КУпАП) та винесли дві постанови за порушення рядності та керування автомобілем із номерним знаком, який йому не належить.

Надалі складені адмінматеріали буде направлено до суду.

Автомобіль Mazda евакуювали на штрафмайданчик.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд спростив для виробників підтвердження локалізації в публічних закупівлях

Українські військові знищили російську РСЗВ "Град" в районі Мирнограда - 79 ОДШБр

Єврокомісія завершила логістичну операцію з передачі Україні теплової електростанції з Литви

Зеленський відзначив державними нагородами енергетиків: ви всьому світу доводите, що таке український характер

Росіяни почали застосовувати на фронті просочування поодиноких кавалеристів – військові

Кабмін утворив ТОВ "Агенція національної єдності"

Буданов з оптимізмом оцінює майбутнє мирних переговорів – ЗМІ

7 КШР з початку грудня знищив 2636 російських БПЛА

Подано 17,7 млн заявок на 1 тис. грн "Зимової підтримки", виплати отримали уже 13,7 млн українців - Мінсоцполітики

Свириденко нагородила працівників українських енергокомпаній з нагоди професійного свята

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА