Інтерфакс-Україна
20:22 06.07.2018

Життю трьох тяжкопоранених солдат, постраждалих на Рівненському полігоні, нічого не загрожує

1 хв читати
Життю трьох тяжкопоранених солдат, постраждалих на Рівненському полігоні, нічого не загрожує

Загрози життю трьох солдат, які постраждали від вибуху міномета на Рівненському загальновійськовому полігоні в п'ятницю вранці, наразі немає, заявляє керівник регіонального медіа-центру Міністерства оборони України Олександр Поронюк.

"За даними медиків Західного військового клінічного госпіталю, три солдати знаходяться у важкому стані, але загрози життю немає", - повідомив О.Поронюк в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

За його словами, зараз медики проводять пораненим операції.

О.Поронюк додав, що цих трьох солдатів, поранених на полігоні в Рівненській області, доставили до Львова вертольотом.

Як повідомлялося, в п'ятницю, 6 липня, о 05.55 під час бригадних тактичних навчань з бойовою стрільбою на 233-му Рівненському загальновійськовому полігоні сталася надзвичайна подія: за попередніми даними, внаслідок розриву міномета троє військовослужбовців загинули через отримані травми, несумісні з життям, ще дев'ять отримали поранення різного ступеня тяжкості, троє з них - важкого.

За рішенням командувача Сухопутних військ ЗСУ бригадні тактичні навчання припинені. Призначено службове розслідування причин події.

Президент Петро Порошенко доручив міністру оборони Степану Полтораку і начальнику Генштабу ЗС України Віктору Муженку доповісти підсумки розслідування інциденту на наступному тижні, а також розпорядився призупинити використання мінометів такої конструкції в зоні АТО.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок нічної атаки РФ на Одещину пошкоджено енергетичну та газову інфраструктуру - ОВА

Генштаб зафіксував упродовж доби 144 бойові зіткнення

Премʼєр Швеції: Нас не вдасться шантажувати. Тільки Данія і Гренландія вирішують питання щодо Данії і Гренландії

ППО знешкодило 126 із 145 безпілотників, зафіксоване влучання 13 ударних БпЛА на 12 локаціях – Повітряні сили

В Іспанії внаслідок аварії поїздів загинула щонайменше 21 людина

У кількох регіонах України через російські обстріли запроваджено аварійні відключення електроенергії - "Укренерго"

Упродовж доби поранено троє людей внаслідок ударів РФ по 34 населених пунктах Запорізької області

Фон дер Ляєн заявила про єдність європейських лідерів у захисті суверенітету Гренландії та Данії

Санчес: Вторгнення США до Гренландії зробило б Володимира Путіна найщасливішою людиною у світі

Трамп заявив про необхідність усунення російської загрози для Гренландії через бездіяльність Данії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА