Інтерфакс-Україна
20:49 05.07.2018

Три людини загинули в результаті стрілянини в Лос-Анджелесі

1 хв читати
Три людини загинули в результаті стрілянини в Лос-Анджелесі

Три людини загинули, троє отримали поранення в результаті стрілянини в Лос-Анджелесі (штат Каліфорнія), повідомляє CBS з посиланням на поліцію. Інцидент стався в районі Вестлейк.

За даними правоохоронців, двоє озброєних людей прибули до будинку, де компанія з приблизно 10 осіб відзначала День незалежності США, і відкрила вогонь. Відзначається, що цьому передувала словесна перепалка.

Злочинці зникли, поліція веде їх пошуки. На місці події виявлені тіла чоловіка і жінки, яким було по 20 років. Чотири людини доставлені до лікарні, одна з них пізніше померла. Стан двох постраждалих оцінюється як критичний.

Раніше сьогодні поліція повідомила про те, що щонайменше чотири людини отримали поранення під час перестрілки в Брукліні під час святкування Дня незалежності США. Всі постраждалі отримали поранення в ноги: це троє чоловіків у віці від 22 до 27 років і 19-річна дівчина.
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти вдарили "Молнією" по Харкову, наслідки уточнюються

Мер Києва оголосив додаткову винагороду для фахівців, які відновлюють Київ після обстрілів

Малюк: йду з посади глави СБУ з гордо піднятою головою, залишаюся в системі Служби

РФ двома ракетами та чотирма дронами знищила вантажний та пошкодила поштовий термінали "Нової пошти" під Харковом

Щонайменше 12 000 людей загинули в результаті репресій в Ірані – ЗМІ

Федоров назвав серед своїх досягнень в уряді 5 місце України у світі за рівнем розвитку цифрових держпослуг

Сибіга анонсував екстрене засідання ОБСЄ через російськи удари

Зеленський вніс до Ради подання про призначення Федорова міністром оборони

Суд продовжив арешт Шуфричу з можливістю внесення застави в 33 млн грн

Зеленський доручив СЗР надати партнерам нову інформацію щодо російського намагання розширити танкерний флот

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА