Інтерфакс-Україна
08:26 23.05.2018

У Києві на хабарі в 200 тис. грн затримано заступника директора одного зі столичних театрів

1 хв читати
У Києві на хабарі в 200 тис. грн затримано заступника директора одного зі столичних театрів

У столиці затримали заступника директора Київського муніципального академічного театру опери та балету для дітей і юнацтва під час одержання хабара в 200 тис. грн, повідомили в прес-службі прокуратури Києва.

"Затримано на вимаганні та одержанні 200 тис. грн неправомірної вигоди заступника директора Київського муніципального академічного театру опери та балету для дітей і юнацтва. Правоохоронці встановили, що керівник театру вимагав вказані кошти від підприємця за надання в оренду приміщень театру для проведення відеозйомок", - йдеться в повідомленні на сайті відомства у вівторок.

Заступника директора театру затримали під час отримання всієї суми хабара на робочому місці.

Вирішується питання про оголошення затриманому про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України та обрання запобіжного заходу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пропускні операції на пункті пропуску "Паланка-Маяки-Удобне" призупинені – Держприкордонслужба

Україна ніколи не займалася розробкою, виробництвом або накопиченням біологічної зброї – МЗС

Порошенко передав військовим ще 122 квадроцикли та партію дронів, привітав рішення з трансформації Сил оборони

Окупанти скинули 3 бомби на Слов'янськ, у місті 6 постраждалих, серед них дитина – ОВА

Військові зможуть повернутися з СЗЧ в обраний підрозділ протягом 5 діб після подання рапорту – Міноборони

Сили оборони уразили важливий об'єкт нафтотранспортної інфраструктури, пункти управління та райони зосередження противника

УЧХ взяв участь у навчаннях ДСНС та МВС

СБУ уразила нафтогазовий термінал "Таманьнафтогаз" на півдні РФ

В Україні в неділю очікуються короткочасні дощі, місцями грози

Петиція до Кабміну про впровадження повноцінної сексуальної освіти у шкільну програму набрала лише 77 голосів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА