Інтерфакс-Україна
07:19 11.05.2018

Суд у п'ятницю розгляне адміністративні справи щодо Навального

1 хв читати
Суд у п'ятницю розгляне адміністративні справи щодо Навального

Тверський суд Москви в п'ятницю розгляне адміністративні справи опозиціонера Олексія Навального, затриманого під час протестної акції в центрі столиці 5 травня.

Засідання призначено на 10:00 і 11:00.

Як повідомлялося, після затримання в минулу суботу на Пушкінській площі в центрі Москви Навальний був доставлений у відділ поліції Красносельского району столиці, де відносно нього було складено два адміністративні протоколи - про непокору поліції (ч. 1 ст. 19.3 КоАПР РФ) і про повторне порушення порядку організації публічних заходів (ч. 8 ст. 20.2 КоАП).

У разі, якщо опозиціонер буде визнаний винним у зазначених правопорушеннях, йому загрожує покарання до 15 і 30 діб адміністративного арешту відповідно.

Окрім того, Тверський суд у п'ятницю розгляне адміністративну справу про повторне порушення порядку організації публічних заходів щодо координатора московського штабу О.Навального - Миколи Ляскіна, який також був затриманий на акції 5 травня.

Минулої суботи у багатьох містах Росії відбулася протестна акція, ініційована опозиціонером О.Навальним. За офіційними даними, в Москві під час заходу було затримано близько 300 осіб, організатори заявили про не менш ніж 500 затриманих.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти захопили майже 12 кв. км в районі Сіверська за добу, на інших напрямках не просувалися - DeepState

За "Хрест бойових заслуг" щомісяця виплачуватимуть 12 тис. грн - Мінсоцполітики

Зеленський обговорював з Кислицею питання перезавантаження ОП та перемовин з США

Україна, ЄС і США повинні мати спільну переговорну позицію щодо закінчення війни - Яценюк

В Українському фонді культспадщини вже понад EUR4 млн міжнародної підтримки

Генштаб ЗСУ: Уражено морський порт в Темрюку Краснодарського краю та Сизранський НПЗ

Зеленський нагородив відзнакою "Золоте серце" 45 волонтерів, у тому числі Стерненка і Федишин

Погода на вихідних суттєво не зміниться, по всій Україні без опадів

Правоохоронці викрили шахраїв, які заволоділи понад 12 млн грн під виглядом інвестицій в агросектор

Зеленський і Кислиця обговорили деякі напрями дипломатичної роботи та перемовин

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА