Інтерфакс-Україна
13:13 02.05.2018

Пашинян має намір продовжувати акції непокори до зміни влади у Вірменії

1 хв читати
Пашинян має намір продовжувати акції непокори до зміни влади у Вірменії

Лідер протестного руху Вірменії, керівник опозиційної парламентської фракції "Єлк" Нікол Пашинян намір розширювати акції громадянської непокори в країні до зміни влади в країні.

"Зараз всі автодороги, що ведуть до Єревану, закриті. Це безпрецедентно. Наша тактика - збільшити тиск до зміни влади", - сказав Н.Пашинян у середу в ефірі "Радіо Свобода".

За його словами, через тиждень мають відбутися нові вибори прем'єра, у разі провалу яких будуть призначені позачергові вибори.

"Ми готові до будь-яких сценаріїв. Зараз абсолютно не важливо, що відбувається в кабінетах, важливо те, що відбувається тут, на вулиці", - зазначив Н.Пашинян.

У свою чергу президент Вірменії Армен Саркісян висловив співчуття у зв'язку з внутрішньополітичною кризою у країні.

"Вчора парламент Вірменії не зміг обрати прем'єр-міністра. Глибоко шкодую, що політична криза триває, незважаючи на те, що всі заявляють про небезпеку кризи для майбутнього країни", - йдеться в заяві А.Саркісяна.

"Наше увага прикута до дій залучених політичних сил. Закликаємо протягом майбутнього тижня продовжити консультації з пошуку шляхів виходу із кризи, що послужить нашим спільним національним інтересам", - заявив президент Вірменії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Поліція затримала організатора підпалів ресторанів у Чернігові

Сибіга у річницю Будапештського меморандуму: Україна більше не довіряє порожнім обіцянкам

Окупанти захопили майже 12 кв. км в районі Сіверська за добу, на інших напрямках не просувалися - DeepState

За "Хрест бойових заслуг" щомісяця виплачуватимуть 12 тис. грн - Мінсоцполітики

Зеленський обговорював з Кислицею питання перезавантаження ОП та перемовин з США

Україна, ЄС і США повинні мати спільну переговорну позицію щодо закінчення війни - Яценюк

В Українському фонді культспадщини вже понад EUR4 млн міжнародної підтримки

Генштаб ЗСУ: Уражено морський порт в Темрюку Краснодарського краю та Сизранський НПЗ

Зеленський нагородив відзнакою "Золоте серце" 45 волонтерів, у тому числі Стерненка і Федишин

Погода на вихідних суттєво не зміниться, по всій Україні без опадів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА