08:59 16.04.2018

В Єревані противники прем`єрства Саргсяна перекрили головні автошляхи

1 хв читати
В Єревані противники прем`єрства Саргсяна перекрили головні автошляхи

Протестуючі проти висунення екс-президента Вірменії Сержа Саргсяна на пост прем'єр-міністра вранці в понеділок перекрили низку ключових автомагістралей в Єревані, повідомляє кореспондент "Інтерфаксу".

Минулої неділі депутат парламенту Вірменії, керівник опозиційної фракції "Елк" Нікол Пашинян, який очолює дії демонстрантів, закликав жителів Єревана організувати "масові акції громадянської непокори", зокрема, блокувати вулиці, перекривати рух на мостах, порушити роботу метрополітену, перевести в готівку всі банківські рахунки.

Наразі перекрито низку автошляхів, що пов'язують спальні райони міста з центром. На дорогах залишені машини без водіїв з включеними аварійними сигналами. Люди лягають на асфальт, не пропускаючи автомашини, в тому числі громадський транспорт.

Рух центром міста майже припинено.

Поліція заблокувала підступи до будівлі парламенту Вірменії на проспекті Баграмяна.

"Наша мета - дійти до будівлі парламенту", - заявив своїм прихильникам Пашинян.

У суботу правляча Республіканська партія офіційно затвердила кандидатуру керівника партії, екс-президента Саргсяна на посаді прем'єр-міністра країни.

У понеділок його кандидатура буде офіційно висунута парламентською фракцією Республіканської партії.

17 квітня в парламенті Вірменії відбудуться вибори нового прем'єр-міністра Вірменії, в руках якого буде сконцентрована влада, відповідно до переходу країни до парламентської форми правління. Повноваження Саргсяна на посаді президента завершилися 9 квітня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЗСУ завдали ударів по низці стратегічних об’єктів агресора - Генштаб

Перед Великодніми святами на внутрішньому ринку активізувався попит на молочні консерви - аналітики

Президентський борт приземлився у Саудівській Аравії

Сирський: Наразі загрози оточення наших підрозділів в Курській області немає

З початку доби активніше всього росіяни атакують на торецькому напрямку– Генштаб ЗСУ

Наступний саміт щодо України відбудеться у Великій Британії у суботу - ЗМІ

Відключення опалення в Києві залежатиме від температурних показників – КМДА

У Львівській області повідомлено про підозру учасникам групи, які виготовляли фальшиві документи для військовозобов’язаних – прокуратура

Україна та Туреччина домовилися розширити співпрацю, зокрема взаємодію міст і регіонів - Офіс президента

Порошенко передав військовим ще два комплекси "Ай-Петрі"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА