09:22 06.04.2018

Мешканець РФ застрелив двох людей через глузування над його низьким зростом

1 хв читати

Мешканець Якутії (РФ) постане перед судом за вбивство двох приятелів, які глузували над його низьким зростом, повідомила в п'ятницю місцева прокуратура.

"Проведеним у справі розслідуванням встановлено, що 29 липня 2016 року п'ятеро чоловіків розпивали спиртні напої. В ході застілля між обвинуваченим і його кращим другом сталася сварка на грунті фізіологічного недоліку у обвинуваченого у вигляді низького зросту", - йдеться в повідомленні.

Обвинувачений, вирішивши помститися за висловлені образи, взяв в сараї мисливську рушницю 12 калібру марки "ІЖ-58М", зайшов в будинок, де йшло застілля, і кілька разів вистрілив у натовп. Двоє загинули на місці події, один з вогнепальним пораненням зумів втекти, ще один з пораненням голови був доставлений до лікарні, де йому була надана медична допомога.

Чоловікові загрожує до двадцяти років позбавлення волі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Працівниця будинку культури на Донеччині отримала 15 років тюрми за держзраду

Через ворожий обстріл Білого Колодязя одна людина загинула, ще одна постраждала

ДБР викрило на хабарництві в.о. міського голови та депутата міської ради на Рівненщини

Противник найбільш активний на покровському та курському напрямках

Мінкультури підтвердило понад 30 театрам, операм, циркам, ансамблям, заповідникам і академіям статус критично важливих

Зеленський обговорив з новопризначеним прем'єром Бельгії використання заморожених російських активів

Мінкультури підтвердило каналам "Ми-Україна", "5 канал", "1+1", "Прямий", "Інтер", ICTV, "Новий канал", СТБ, а також УП і NV статус критично важливих

62-га сесія Міжурядової групи експертів зі зміни клімату розпочалася у Ханчжоу - Міндовкілля

Київ привітав зняття ЄС низки санкцій з Сирії та підтвердив готовність надавати продовольство та зерно

Недбалість директора КП спричинила дві масштабні пожежі на Одещині – Офіс генпрокурора

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА