Інтерфакс-Україна
08:02 17.03.2018

У Дніпропетровській області понад 340 аптек беруть участь в програмі "Доступні ліки"

1 хв читати
У Дніпропетровській області понад 340 аптек беруть участь в програмі "Доступні ліки"

У Дніпропетровській області понад 340 аптек, які уклали договори з центрами первинної медичної допомоги, беруть участь в програмі "Доступні ліки", повідомили в департаменті охорони здоров'я Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

"Як і раніше, програмою "Доступні ліки" можуть скористатися пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, цукровим діабетом II типу і бронхіальною астмою. Медпрепарати із суттєвою знижкою або безкоштовно вони отримують в аптеках, які уклали договори з центрами первинної медичної допомоги. З початку року до програми в області вже приєдналися понад 340 аптек", - відзначили в департаменті.

Витрати на доступні ліки аптекам Дніпропетровщини двічі на місяць компенсує держава. У цьому році на програму було виділено понад 83 млн гривень. Усі ліки в аптеках можна отримати за рецептом сімейного лікаря.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Морозна погода збережеться в Україні найближчими днями, вночі -15-20°, на півночі місцями -21-24°

За попередніми даними вибух у харківській багатоповерхівці має побутове походження

Зеленський провів спеціальний енергетичний селектор, доручив розібратися щодо будинків без опалення в Києві та збільшити обсяг імпорту електрики

У ЦПД спростували фейк про "повне відключення світла" на заході України

Майже 40% закладів освіти на Миколаївщині продовжать роботу в очному режимі, 20% перейдуть на дистанційку

РФ вдарила по підприємствах "Нафтогазу", вночі - по обладнанню з видобутку газу

НВМК планує проведення архітектурних конкурсів на ключові об'єкти та споруди меморіалу після завершення війни

Буданов, Умєров і Арахамія уже в США

Петиція щодо створення безбар'єрного пішохідного середовища на вул. Хрещатик і Майдані Незалежності не набрала необхідних голосів

Порошенко передав допомогу військовим на Сумщині

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА