Інтерфакс-Україна
07:48 16.02.2018

Генпрокуратура буде співпрацювати з Міжнародним антикорупційним координаційним центром Великої Британії

2 хв читати
Генпрокуратура буде співпрацювати з Міжнародним антикорупційним координаційним центром Великої Британії

Делегація органів прокуратури України завершила робочий візит до Лондона, під час якого було досягнуто домовленостей про співпрацю на постійній основі з Міжнародним антикорупційним координаційним центром Великої Британії, повідомили в прес-службі Генпрокуратури.

"У столиці Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії  м.Лондон Євген Єнін провів двосторонні зустрічі з представниками компетентних органів Сполученого Королівства, зокрема, в Офісі з боротьби з шахрайством в особливо великих розмірах (SFO), а також Міністерство закордонних справ та у справах Співдружності . Сторони обговорили актуальні питання двостороннього співробітництва в сфері міжнародного співробітництва під час кримінального провадження", - йдеться в повідомленні на сайті відомства в четвер.

В інформації підкреслюється, що під час візиту заступник Генпрокурора домовився про співпрацю на постійній основі з Міжнародним антикорупційним координаційним центром Великої Британії (IAССС). "Це забезпечить прискорення обміном інформацією з іноземними колегами в сфері протидії корупції", - додали у відомстві.

Міжнародний антикорупційний координаційний центр Великої Британії заснований за результатами антикорупційного саміту 2016 року в м.Лондон і офіційно почав свою діяльність в липні 2017 року.

Ця структура об'єднує зусилля представників США, Австралії, Великої Британії, Сінгапуру, Нової Зеландії, Канади з метою поліпшення швидкості обміну оперативними даними в корупційних розслідуваннях, а також сприяє країнам, які зазнали значних збитків від корупційних злочинів, притягає винних до відповідальності і повертає незаконно виведені кошти .

"Відтепер українським правоохоронцям не треба чекати кілька років для отримання інформації з США, Великої Британії, Сінгапуру, Інтерполу і т.д. - Генпрокуратурою встановлено контакт з Міжнародним антикорупційним координаційним центром", - зазначив Є.Єнін.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

Умєров повідомив про зустріч з американською стороною сьогодні

У Румунії відкриють другий за величиною логістичний хаб для допомоги Україні - ЗМІ

Сибіга доручив дипломатам оперативно і принципово реагувати на випадки ганебного ставлення до українців

УІНП висловив підтримку художнику Івану Марчуку: привласнення його творів є посяганням на національну культурну спадщину

У с.Грабовське на Сумщині тривають бої, у Рясному росіян немає - Угруповання Об'єднаних сил

Можлива розмова Макрона і Путіна буде повністю прозора для Зеленського і європейців – Єлисейський палац

Укргідрометцентр попередив про туман в більшості західних, центральних та південних областей 22 грудня

В Україні найближчі два дні вдень плюсова температура повітря, переважно без опадів

Перетин росіянами державного кордону на Сумщині біля с.Грабовське виглядає як локального штибу провокація - Трегубов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА