Інтерфакс-Україна
14:41 19.01.2018

Укргідрометцентр оголосив штормове попередження на південному сході України

1 хв читати
Укргідрометцентр оголосив штормове попередження на південному сході України

 Протягом 21-23 січня у південних і східних областях України очікується суттєве ускладнення погодних умов, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в Укргідрометцентрі в п'ятницю вдень.

Так, за даними синоптиків у Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Дніпропетровській, Харківській, Донецькій і Луганській областях очікуються сильні опади у вигляді мокрого снігу, на узбережжі Чорного та Азовського морів переважно дощу, налипання мокрого снігу, на дорогах - ожеледь і ожеледиця.

Також прогнозується посилення швидкості вітру до 15-20 м/с, місцями 25 м/с, хуртовини та снігові замети, збільшення висоти снігового покриття до 20-30 см.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок обстрілу на Чернігівщині пошкоджено важливий енергооб’єкт і знеструмлено низку населених пунктів

З лінії фронту за добу евакуйовано 51 людину, в тому числі 23 дитини - Донецька ОВА

Школяр напав на вчительку та учня з ножем у Києві, їм надається меддопомога – поліція

На Дніпропетровщині через атаки РФ поранено чоловіка, пошкоджено будинки та інфраструктуру – облрада

Генштаб зафіксував упродовж доби 219 бойових зіткнень

США закликають G7 та партнерів зменшити залежність від критичних мінералів із Китаю - ЗМІ

Внаслідок обстрілу на Чернігівщині пошкоджено важливий енергооб’єкт і знеструмлено низку населених пунктів

Окупанти розширили контроль у Шаховому та Новому Шаховому на 4,81 км² за добу – DeepState

Захисники України в ніч на 12 січня знищили або подавили 135 із 156 засобів повітряного нападу росіян – Повітряні сили

У Києві в Солом’янському районі внаслідок удару БпЛА виникли пожежі – мер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА