12:44 13.01.2018

ЦРУ вважає, що кібератаки проти України у 2017 році здійснили військові хакери Росії

1 хв читати
ЦРУ вважає, що кібератаки проти України у 2017 році здійснили військові хакери Росії

Центральне розвідувальне управління США вважає, що кібератаки проти України в 2017 році здійснили військові хакери Росії з метою підірвати фінансову систему Української держави на тлі війни на Донбасі, де на чолі стоять лояльні Кремлю сепаратисти, пише американське видання The Washigton Post, посилаючись на звіт ЦРУ.

За інформацією видання, ЦРУ майже цілком упевнене, що вірус під назвою NotPetya (також відомий як PetyaA – ІФ), який в червні 2017 року атакував комп'ютери українських банків, енергетичних компаній, аеропортів і високопоставлених урядових чиновників, був створений військовою розвідкою Головного розвідуправління Росії (ГРУ).

Водночас видання The Washigton Post зазначає, що ЦРУ відмовилося офіційно коментувати цю інформацію.

Водночас видання нагадує, що вірус NotPetya також зачепив комп'ютерні системи Данії, Індії та США але найбільше від кібератаки постраждала Україна.

"Ці напади відображають зростаючу агресію Росії в кіберпросторі як частину більш широкої доктрини "гібридної війни", яка поєднує традиційні військові засоби і кібер-інструменти для досягнення мети регіонального домінування", – цитує видання екс-керівника британського агентства розвідки ЦПС Роберта Геннігена.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА