Інтерфакс-Україна
20:27 04.12.2017

Останній еротичний кінотеатр в Парижі оголосив про закриття

1 хв читати
Останній еротичний кінотеатр в Парижі оголосив про закриття

Останній в Парижі кінотеатр з фільмами еротичного змісту Beverley оголосив про закриття. Про це повідомляє в понеділок французька версія видання Local.

Кінотеатр, який проіснував понад 60 років, закриється в кінці 2017 року, коли його власник, Моріс Ларош, піде на пенсію. За словами Лароша, останнім часом еротичні кінотеатри зіткнулися зі зростаючою конкуренцією з боку порносайтів.

"Сьогодні ми задоволені, якщо продаємо 600 квитків на тиждень. Двадцять років тому ми продавали 1,5-1,6 тисяч", - заявив власник кінотеатру. Ларош зазначив, що основну частину відвідувачів становлять постійні клієнти, при цьому їх вік коливається від 18 до 101 років.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українські виробники цементу потребують рівних умов з європейськими колегами в рамках запровадження СВАМ

Зеленський прибув до Швейцарії, орієнтовно о 13:00 планується зустріч із Трампом – прессекретар

Кабмін звільнив 5 заступників міністра оборони

Верховний суд залишив без руху касаційну скаргу за позовом до НВМК про скасування дозволу на виконання будівельних робіт

Президент Зеленський на шляху до Давосу – радник

Петиція до Кабміну про впровадження повноцінної сексуальної освіти у шкільну програму набрала лише 113 голосів

Генпрокурор призначив обирати керівника САП адвоката Шевчука, причетного до незаконної переправки ухилянтів за кордон – ЦПК

Віткофф: створення зони "вільної від мит" на території України може стати "переломним моментом" для економіки країни

Україна виправила липневу помилку з НАБУ, партнерам варто виправити помилки щодо непоставки ракет – віцепрем’єр Качка

Радник британського прем'єра Павелл вважає, що війна РФ та України не закінчиться нічиєю перемогою, перемовини є ключовими

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА